Trefl Gdańsk obronił mistrzostwo Polski młodzików. Siatkarski fundament na lata
6 maja 2024
(7 opinii)Brak ocen zawodników dla tego meczu.
Terminarz
22.04 (pon) godz.20:30 | TREFL Gdańsk | 1:3 | Bogdanka LUK Lublin | |
18.04 (czw) godz.20:30 | Bogdanka LUK Lublin | 3:0 | TREFL Gdańsk | |
14.04 (nd) godz.17:30 | Asseco Resovia Rzeszów | 3:1 | TREFL Gdańsk | LIVE! |
11.04 (czw) godz.18:20 | TREFL Gdańsk | 2:3 | Asseco Resovia Rzeszów | LIVE! |
07.04 (nd) godz.14:45 | Asseco Resovia | 3:1 | TREFL Gdańsk | |
04.04 (czw) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 3:0 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | |
30.03 (sob) godz.17:30 | Indykpol AZS Olsztyn | 1:3 | TREFL Gdańsk | |
22.03 (pt) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 1:3 | PSG Stal Nysa | LIVE! |
17.03 (nd) godz.18:00 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 | TREFL GDAŃSK | LIVE! |
09.03 (sob) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 3:2 | Jastrzębski Węgiel | LIVE! |
Tabela końcowa
Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Jakub Potempa
ocena z sezonu
4.48(23 oceny) -
Voitto Koykka
ocena z sezonu
4.31(569 ocen) -
Patryk Niemiec
ocena z sezonu
4.22(627 ocen)
Aktualna kadra Trefla
- Igor Juricić
- ur.
- 1974
Jakub Czerwiński- ur.
- 2001
- wzrost
- 195
- Kamil Droszyński
- ur.
- 1997
- wzrost
- 190
Janusz Gałązka- ur.
- 1987
- wzrost
- 199
- Michał Grzyb
- ur.
- 2005
- wzrost
- 188
Lukas Kampa- ur.
- 1986
- wzrost
- 193
- Voitto Koykka
- ur.
- 1999
- wzrost
- 179
Jan Franchi Martinez- ur.
- 1998
- wzrost
- 190
- Aliaksei Nasevich
- ur.
- 2003
- wzrost
- 197
Patryk Niemiec- ur.
- 1997
- wzrost
- 202
- Piotr Orczyk
- ur.
- 1993
- wzrost
- 198
Dawid Pawlun- ur.
- 2001
-
Dawid Pruszkowski
- ur.
- 2001
- wzrost
- 174
- Kewin Sasak
- ur.
- 1997
- wzrost
- 208
Mikołaj Sawicki- ur.
- 1999
- wzrost
- 198
- Karol Urbanowicz
- ur.
- 2001
- wzrost
- 200