Terminarz

Sezon:
16.03 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:0
po dogrywce
Anteo Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.03 (nd) g.18:00
Anteo Naprzód Janów 4:3
2:0 karne
MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.03 (sob) g.18:00
Anteo Naprzód Janów 1:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 3:2 Anteo Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (sob) g.18:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 4:3 Anteo Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.02 (wt) g.18:00
Polonia Bytom 4:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:3 Polonia Bytom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.02 (nd) g.18:30
Comarch Cracovia 3:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (pt) g.20:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 3:2
karne 3:2
Anteo Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (nd) g.17:00
Tauron GKS Katowice 10:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (czw) g.18:00
Unia Oświęcim 3:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:4 JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.01 (nd) g.17:00
PGE Orlik Opole 3:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:2 TatrySki Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.01 (nd) g.18:00
Polonia Bytom 1:4 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:1 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.01 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:3 Comarch Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.01 (pt) g.19:00
Anteo Naprzód Janów 3:8 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (wt) g.18:00
Tatry Ski Podhale Nowy Targ 6:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (nd) g.13:15
MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:5 Tauron GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.01 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:3 Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (pt) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 3:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:1 PGE Orlik Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.12 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 7:2 Tempish Polonia Bytom przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (pt) g.18:00
GKS Tychy 4:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (nd) g.18:00
Tempish Polonia Bytom 4:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.11 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:6 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.11 (nd) g.18:30
Comarch Cracovia 3:4 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (nd) g.18:00
Anteo Naprzód Janów 2:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:6 Tauron GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.10 (nd) g.17:00
Unia Oświęcim 3:4 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 1:4 JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.10 (pon) g.16:00
SMS Katowice 1:4 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (nd) g.17:00
PGE Orlik Opole 1:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:8 Tatry Ski Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:5 Comarch Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.10 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 7:4 Tempish Polonia Bytom przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (pt) g.18:00
GKS Tychy 1:1
karne 2:3
MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (czw) g.18:30
SMS Katowice 0:7 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 6:3 Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.09 (pt) g.18:30
Tauron GKS Katowice 8:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.09 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:2
dogrywka 0:1
Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.09 (pt) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 5:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.09 (śr) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 4:3 PGE Orlik Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.09 (nd) g.18:00
TatrySki Podhale Nowy Targ 7:4 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Polska Hokej Liga
M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 GKS Tychy
2 Tauron GKS Katowice
3 TatrySki Podhale Nowy Targ
4 Comarch Cracovia
5 JKH GKS Jastrzębie
6 Unia Oświęcim
7 PGE Orlik Opole
8 Polonia Bytom
9 MH AUTOMATYKA GDAŃSK
10 Anteo Naprzód Janów
11 SMS Katowice

Drużyny zagrają cztery rundy, systemem każdy z każdym. Do ćwierćfinałów play-off awansują zespołu z miejsc 1-6. O pozostałe dwa miejsca powalczą do 2 zwycięstw pary z miejsc 7-10 i 8-9. Przegrani zagrają o utrzymanie.
Spaść z ligi nie może SMS Katowice, który skończył sezon po 20 spotkaniach.

  • Finał
  • GKS Tychy – KH Tauron GKS Katowice 4-1
  • GKS Tychy – KH Tauron GKS Katowice 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
  • GKS Tychy – KH Tauron GKS Katowice 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
  • KH Tauron GKS Katowice – GKS Tychy 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
  • KH Tauron GKS Katowice – GKS Tychy 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
  • GKS Tychy – KH Tauron GKS Katowice 2:1 d. (1:0, 0:1, 0:0, d. 1:0)
  • Play out
  • MH AUTOMATYKA GDAŃSK – Anteo Naprzód Janów 4-1
  • MH AUTOMATYKA GDAŃSK – Anteo Naprzód Janów 5:4 d. (1:0, 0:1, 3:3, d. 1:0)
  • MH AUTOMATYKA GDAŃSK – Anteo Naprzód Janów 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
  • Anteo Naprzód Janów – MH AUTOMATYKA GDAŃSK 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
  • Anteo Naprzód Janów – MH AUTOMATYKA GDAŃSK 4:3 k. (1:1, 2:0, 0:2, d. 0:0, k. 2:0)
  • MH AUTOMATYKA GDAŃSK – Anteo Naprzód Janów 1:0 d. (0:0, 0:0, 0:0, d. 1:0)
Ćwierćfinały
GKS Tychy
1 miejsce po rundzie zasadniczej
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
4 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Tauron KH GKS Katowice
2 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Comarch Cracovia
3 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Polonia Bytom
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
JKH GKS Jastrzębie
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Orlik Opole
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Unia Oświęcim
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 1
4
Tauron KH GKS Katowice
zwycięzca ćwierćfinału 3
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Comarch Cracovia
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
GKS Tychy
zwycięzca półfinału 1
3
Tauron KH GKS Katowice
zwycięzca półfinału 2
1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lotosu

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 26.01.2020 godz. 17:00 LIVE!

Energa Toruń
:
LOTOS PKH Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

22%

40 typowań

x

6%

11 typowań

2

72%

131 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Lotosu

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Adam Markuszewski 41 59 56.1%
2. Marcin Dymkowski 41 59 56.1%
3. Piotr Ł. 41 57 53.7%
4. Radosław Dymkowski 41 56 56.1%
5. Adrian Pobłocki 40 55 57.5%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »