Wiadomości

Mały wyjątek.

Asseco Arka Gdynia

Trzeci mecz między Hoopem a Prokomem był bardzo podobny do dwóch poprzednich. Mecz był bardzo zacięty, jednak sopocianom udało się wypracować przewagę w pierwszej części meczu, głównie za sprawą J. Vrankovića, który po 20 minutach miał już na koncie 21 punktów. Po trzech kwartach sopocianie prowadzili nawet 62:53. Tym razem końcówka należała jednak do zawodników Hoopu, którym powiódł się pościg za Prokomem. Górą Hoop 86:84 (19:18, 12:25, 22:19, 33:22). Stan rywalizacji 2:1 dla Prokomu, kolejny mecz już jutro.

Prokom Trefl Sopot: J. Vranković 30, D. Maskoliunas 12, M. Ansley 10, I. Milicić 7, R. Bigus 7, T. Wilczek 6, J. Darnikowski 5, F. Dylewicz 4, D. Blumczyński 3

Hoop Blachy Pruszków: A. Małecki 19, K. Bacik 17, K. Dryja 15, T. Suski 11, A. Waldman 10, P. Kalinowski 7, A. Joubert 5, C. Trybański 2

specjalnie dla sport.trojmiasto.pl:
Wojciech Figurski
http://www.kosz.trefl.com.pl

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najbliższe spotkanie Arki

data meczu: 04.11.2020

Stelmet Enea BC Zielona Góra
:
ASSECO ARKA Gdynia
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 10 20 70%
2. Tomasz Chrostowski 9 19 66.7%
3. Edi Tomi 8 18 75%
4. Krzysztof Wiecki 10 18 60%
5. Patryk Łokucijewski 10 17 70%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 TREFL SOPOT 12 7 5 1001:923 19
2 Pszczółka Start Lublin 11 8 3 856:813 19
3 Legia Warszawa 10 8 2 854:761 18
4 King Szczecin 11 7 4 832:866 18
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10 6 4 769:757 16
6 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
7 Zastal Enea BC Zielona Góra 8 7 1 709:597 15
8 ASSECO ARKA GDYNIA 10 5 5 798:797 15
9 Enea Astoria Bydgoszcz 10 4 6 830:867 14
10 Polski Cukier Toruń 10 4 6 823:877 14
11 Anwil Włocławek 9 3 6 743:763 12
12 Śląsk Wrocław 7 4 3 562:521 11
13 PGE Spójnia Stargard 8 2 6 607:625 10
14 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
15 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
16 MKS Dąbrowa Górnicza 7 1 6 536:612 8

Wyniki 11 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Astoria Bydgoszcz 75:78 (20:15, 19:22, 11:16, 25:25)
  • TREFL SOPOT - King Szczecin 77:82 (8:22, 21:22, 19:25, 29:23)
  • Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra 67:90 (17:24, 24:21, 11:22, 15:23)
  • sobota
  • Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
  • Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Śląsk Wrocław
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza (przełożony na 2.11)
  • Mecz awansem z 14. kolejki
  • TREFL - Polski Cukier 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • Mecze zaległe z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk 79:76 (15:16, 17:24, 25:18, 22:18)
  • Anwil - MKS 98:101 (18:18, 24:14, 22:30, 23:25, d: 11:14)

Terminarz

04.11 (śr) Stelmet Enea BC Zielona Góra ASSECO ARKA Gdynia
12.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
22.11 (nd) Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane