Pierwsza przegrana od 21 sierpnia

2 października 2010 (artykuł sprzed 13 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Piłkarze Bałtyku nie wykorzystali szansy, aby objąć pozycję lidera w grupie zachodniej II ligi. Co gorsza gdynianie przegrali pierwszy mecz od 21 sierpnia. Passa bez porażek biało-niebieskich, obejmująca pięć spotkań, skończyła się dzisiaj w Częstochowie. Raków wygrał 1:0 (1:0).

Bramka:
Mateusz Zachara 38

BAŁTYK: Matysiak - Łoziński (46 Trochim), Benkowski, Kiciński, Król - Lilo (64 Drzymała), Granosik, Martyniuk, Michałek (46 Kawa) - Kaszuba, Malicki (73 Szostek).

Lider - Olimpia i wicelider - Bałtyk grały dzisiaj na wyjazdach o tej samej porze. Zespół z Grudziądza już do przerwy przegrywał 0:2. Gdynianie wychodzą do drugiej połowy wiedzieli, że otwiera się przed nimi szansa na zostanie przodownikiem tabeli.

Piotr Rzepka dokonał dwóch zmian w drużynie już w przerwie, a pod koniec spotkania przeszedł do gry tylko trzema obrońcami, ale nie było nawet jednego gola, który pozwoliłby choćby potrzymać passę bez przegranych. Trochę też było w tym pecha, gdyż uderzenia Jakuba Kaszuby i Jakuba Kawy trafiały w poprzeczkę.

Biało-niebieskich pogrążył najlepszy snajper w tej grupie. Dla Mateusza Zachary to już ósma bramka w tym sezonie.

Bałtyk przegrał po raz pierwszy od 21 sierpnia, gdy uległ w Toruniu Elanie. Okazja do rehabilitacji nadarzy się za tydzień. 9 października w Gdyni stawi się Nielba Wągrowiec. Wynik tego spotkania można już obstawiać w naszym typerze.

Pozostałe wyniki 11. kolejki:
Lechia Zielona Góra - Zawisza Bydgoszcz 0:0, Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (2:0), Tur Turek- Chojniczanka 1:1 (0:1), GKS Tychy - Jarota Jarocin 0:0, Górnik Wałbrzych - Polonia Nowy Tomyśl 5:1 (5:1), Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0), Nielba Wągrowiec - Polonia Słubice 3:0 (1:0), Czarni Żagań - Ruch Zdzieszowice 2:3 (1:1).

Opinie (32) ponad 20 zablokowanych

• To tylko wypadek

przy pracy. Niemniej nie powinno lekcewazyc sie ambitnych juniorow z Rakowa. totaki zimny prysznic na pilkarzy i...glowe naprawde dobrego trenera. Ku pomyslunku SKSu!

• 0 0

• WYJDZCIE W KOŃCU NA MIASTO W BARWACH A NIE LIŻECIE DUPY LECHII (1)

• 0 2

• dobra super ,teraz monitor wytrzyj chlopku

• 0 0

• ilu kibiców było w Legnicy ? (1)

• 0 1

• zero, a tak cię to podnieca? zajmij sie swoim podwórkiem.

• 0 0

• ciekawe czy znowu pucha bedzie robil zdjecia z krzakow kibicom Baltyku , na nastepnym meczu

• 5 0

• Dziękujemy (2)

Trener i kapitan muszą odejść!! Nie wierze w awans z nimi. Dziękujemy za to co zrobiliście,ale Wasz czas już dobiekł końca.

• 2 6

• a czemu kapitan? gra dobrze, nie widze powodu. trener też daje rade, moze mówimy o innej druzynie?

• 1 0

• Kapitan musi odejść!!! Trener NIE!

• 0 0

• pytanko!!!

czesc mam pytanie,czy jak my arkowcy dalismy na nasza strone zdjecia z adresami, imionami,ksywkami i nazwiskami Kadłubow na nasza strone ok 3-4 lata temu i Kadłuby mieli przez to lipe na milicji, to to nie jest konfidenctwo prawda?prosze o szczere odpowiedzi.