Powrót do domu

24 października 2005 (artykuł sprzed 18 lat)
Porażką skończyli wyjazdową serię w I lidze koszykarze Kagera. W czwartym z rzędu pojedynku poza Gdynią podopieczni Adama Prabuckiego i Włodzimierza Augustynowicza przegrali ze Stalą Stalowa Wola 85:92 (13:11, 23:18, 17:29, 32:34). Na niewiele zdała się doskonała skuteczność Andrzeja Karasia, w tym jego osiem rzutów za trzy punkty!Naszej drużynie wyraźnie sił starczyło tylko na połowę spotkania. Po dwudziestu minutach prowadziła wszak 36:29.

Okazja do rehabilitacji nadarzy się już w najbliższą srodę. W hali GOSiR przy ul. Olimpijskiej stawi się tego dnia Górnik Wałbrzych. Początek gry o godzinie 18.00.

KAGER: Karaś 32 (8x3), Danyuma 18, Małecki 14, Malczyk 10 (2), Kalinowski 6, Pyzik 3 (1), Syldatk 2, Moreń, Igliński, Molenda, Ratajczyk.

Pozostałe wyniki 5. kolejki: CA~IB Legion - Pyra Poznań 96:77, Team Polska Katowice - CKS 1924 Czeladź 81:99, Basket Kwidzyn - Znicz Pruszków 100:68, Sokół Łańcut - Znicz Jarosław 83:77, Górnik Wałbrzych - Tytan Częstochowa 99:90, Siarka Tarnobrzeg - Zastal Zielona Góra 76:71, Spójnia Stargard Gdański - AZS Radom 73:68.