"Stocznia" lepsza od mistrza!

24 października 2006 (artykuł sprzed 17 lat)
W rewelacyjnej formie znajdują się hokeiści Energi Stoczniowiec. Gdańszczanie wygrali na wyjeździe z mistrzem Polski! Podopieczni Henryka Zabrockiego zwyciężyli piąty raz z rzędu, tym razem Cracovię 6:2 (0:2, 3:0, 3:0). W piątek o godzinie 18.00 w hali "Olivia" nasza drużyna czeka na lidera - GKS Tychy.

Bramki: 1:0 L. Laszkiewicz (12), 2:0 Hartman (13), 2:1 Rzeszutko (26), 2:2 Hurtaj (26), 2:3 Zachariasz (36), 2:4 Leśniak (47), 2:5 Jurasek (49), 2:6 Leśniak (55).

STOCZNIOWIEC: Odrobny - Skrzypkowski, Rompkowski; Kostecki, Zachariasz, Jurasek - Wróbel, Leśniak; Skutchan, Hurtaj, Słodczyk - Benasiewicz, Smeja; Urbanowicz, Drzewiecki, Jankowski - Rzeszutko.

- To były dwie nasze najlepsze tercje w całym sezonie, choć już w pierwszej, mimo że przegranej, czuliśmy, że Cracovia jest dziś do ogrania - mówił trener Zabrocki. Mecz odbył się w Katowicach, gdyż mistrzowie Polski dopiero w listopadzie wrócą na własne lodowisko. W drugiej tercji doskonale do gry wprowadził się Jarosław Rzeszutko. To rezerwowy napastnik zdobył pierwszego gola dla gdańszczan. Jeszcze w tej samej minucie podwyższył Peter Hurtaj. Na ostatnią tercję gdańszczanie wyjechali prowadząc. - Wiedzieliśmy, że rywale muszą zaatakować, a tym samym odkryją się. Wypunktowaliśmy ich po kontrach - cieszył się gdański szkoleniowiec. Warto podkreślić, że dwa gole "dobijające" mistrzów Polski dołożył obrońca "Stoczni", Bartosz Leśniak.

W piątek do "Olivii" przyjadą liderujący w tabeli tyszanie. Stoczniowiec traci do GKS zaledwie trzy punkty. Warto wziąć rewanż na rywalu za przegraną w pierwszej rundzie na wyjeździe 2:9.

Pozostałe wyniki 16. kolejki: Naprzód Janów - Unia Oświęcim 5:4, Podhale Nowy Targ - TKH Toruń 9:1, GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 3:2, KH Sanok - KTH Krynica 2:1 po dogrywce.

• Hej STOCZNIA GOOOOOOOOOOLLLL!!!!! lalalalalalaaaa
    Gratulacje za Craxę, teraz czas na Tychy!!!!!!!

• 0 0

• bedzie komplet czy nie bedzie ? widzow na trybunach ma sie rozumiec :)

• 0 0

• Komplet widzów pewnie będzie, ale komplet punktów to złudne marzenie ...

• 0 0

• Gratulacje dla Stoczni! Przydało by sie w piątek troche więcej ludków na trybunach niż zwykle!

• 0 0

• I jeszcze odp. do ?????

Jesteś w grubym błędzie, ale widocznie wiesz lepiej... Pozdrawiam kim kolwiek jest osoba ukrywająca się pod-> ?????

• 0 0

• Ja oczywiście będę!!! namawiam koleżanki, ale one jakoś nie bardzo..a to taki piękny sport, i jakie emocje, o mężczyznach już nie wspomnę : P Do zobaczenia w piątek!!

• 0 0

• 100cznia

ohhhh bedzie sie dzialo w piatek ohhh bedzie

• 0 0

• Juz w piatek, w hali Olivia zjawi sie GKS Tychy...trza sie gorolom zrewanzowac za porazke u nich 2:9.... mecz o 18...bilety dla wszystkich po 10 zlotych....warto przyjsc i zobaczyc szoste z rzedu zwyciestwo stoczni...bedzie sie dzialo...:D

• 0 0

• BRAWO

dla Zdenka za slalom w krakowie i strzał pod "lade" i dla Bolka za dwa zaje.... gole. Bingo. Oby tak w piątek!!!