"Stołowy" serial z Natalią.

23 października 2001 (artykuł sprzed 22 lat)
W doskonałej formie utrzymuje się Natalia Partyka. 12-letnia tenisistka stołowa MRKS Gdańsk po wygranych w rozgrywkach I ligi oraz trzecim miejscu w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym kadetek, nie miała sobie równych w kraju wśród młodziczek. W Wałczu w I OTK w tej kategorii wiekowej podopieczna Bronisława Zygmanowskiego nie straciła nawet seta, a w finale okazała się lepsza od Adrianny Szulc (STS Gorzkowice).

Poza czołówką znalazły się pozastałe trzy pomorskie pingpongistki. Sylwię Wcisło (MTS Kwidzyn) sklasyfikowano na pozycjach 25-26, Justyna Kaciniel była 27., a Marta Detlaf (obie MRKS) zajęła lokaty 33-35.

W turnieju młodzików zwyciężył Marcin Starczyński przed Patrykiem Chojnowskim (Obaj Kastor Łask). Z wybrzeżowego tercetu najlepiej spisał się Michał Link. Zawodnik Mlexera Elbląg zajął miejsca 11-12. Piotr Sikora (UKS Szemud) zajął 16. pozycję, a Mateusz Romanowicz (SP Dobry) został sklasyfikowany w przedziale 22-35.

Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, w zawodach brało udział po 40 startujących wyłonionych po dwustopniowych eliminacjach.