• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Aluron Virtu Warta Zawiercie
(TYP 1) 40%[118]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 60%[174]
 
12.12 śro
godz. 18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie
3
:
2
Trefl Gdańsk przegrał w Zawierciu po tie-breaku Trefl Gdańsk przegrał w Zawierciu po tie-breaku 12 grudnia 2018 (15 opinii)

Siatkarze Trefla Gdańsk przegrali w wyjazdowym meczu z Aluron Virtu Wartą...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
3.45 (11 ocen)

Zawodnicy

Piotr Nowakowski
ocena
4.44 (9 ocen)
Patryk Niemiec
ocena
4.40 (10 ocen)
Marcin Janusz
ocena
4.11 (9 ocen)
Maciej Muzaj
ocena
3.91 (11 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
3.70 (10 ocen)
Ruben Schott
ocena
3.63 (8 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
3.50 (8 ocen)
Wojciech Grzyb
ocena
3.50 (8 ocen)
Bartłomiej Mordyl
ocena
3.33 (9 ocen)
Szymon Jakubiszak
ocena
3.11 (9 ocen)
Miłosz Hebda
ocena
2.75 (8 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Kozłowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikola Mijailović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Sasak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin typuj TREFL Sopot
22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (17 i 20 kwietnia)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (17 i 20 kwietnia)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 1:3)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla