• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Jastrzębski Węgiel
(TYP 1) 85%[255]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 15%[46]
 
10.11 sob
godz. 14:45
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
Trefl Gdańsk bez szans z Jastrzębskim Węglem Trefl Gdańsk bez szans z Jastrzębskim Węglem LIVE! 10 listopada 2018 (15 opinii)

Momenty dobrej gry nie wystarczyły siatkarzom Trefla Gdańsk, aby postawić się...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
3.25 (12 ocen)

Zawodnicy

Szymon Jakubiszak
ocena
4.13 (16 ocen)
Piotr Nowakowski
ocena
3.42 (12 ocen)
Nikola Mijailović
ocena
3.38 (13 ocen)
Maciej Muzaj
ocena
3.36 (14 ocen)
Patryk Niemiec
ocena
3.25 (12 ocen)
Ruben Schott
ocena
3.18 (11 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
3.00 (10 ocen)
Wojciech Grzyb
ocena
3.00 (11 ocen)
Michał Kozłowski
ocena
2.92 (12 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
2.82 (11 ocen)
Marcin Janusz
ocena
2.40 (10 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Miłosz Hebda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Mordyl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Sasak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin typuj TREFL Sopot
22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (17 i 20 kwietnia)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (17 i 20 kwietnia)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 1:3)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (15 i 21 kwietnia)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (15 i 22 kwietnia)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla