• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 89%[282]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Aluron Virtu Warta Zawiercie
(TYP 2) 11%[36]
 
08.03 pt
godz. 17:30
1
:
3
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Wartą Zawiercie 1:3. Koniec szans na play-off Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Wartą Zawiercie 1:3. Koniec szans na play-off 8 marca 2019 (20 opinii)

Siatkarze Trefla Gdańsk przegrali w Hali 100-lecia w Sopocie z Aluron Virtu...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
4.00 (18 ocen)

Zawodnicy

Piotr Nowakowski
ocena
4.20 (20 ocen)
Ruben Schott
ocena
4.19 (21 ocen)
Nikola Mijailović
ocena
4.14 (21 ocen)
Patryk Niemiec
ocena
4.05 (19 ocen)
Maciej Muzaj
ocena
3.90 (20 ocen)
Michał Kozłowski
ocena
3.82 (17 ocen)
Szymon Jakubiszak
ocena
3.53 (17 ocen)
Kewin Sasak
ocena
3.06 (16 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
3.05 (19 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
3.00 (17 ocen)
Miłosz Hebda
ocena
2.94 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Grzyb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Janusz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Mordyl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 GKS Katowice
23.04 (sob) godz.20:30 GKS Katowice 2:3 TREFL Gdańsk
20.04 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk LIVE!
16.04 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 0:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
13.04 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 2:3 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (pon) godz.17:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 TREFL Gdańsk LIVE!
09.04 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 2:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
03.04 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn
25.03 (pt) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 2:3 TREFL Gdańsk
19.03 (sob) godz.17:30 LUK Lublin 1:3 TREFL Gdańsk

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Końcowa kolejność
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Jastrzębski Węgiel
3 Aluron CMC Warta Zawiercie
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia Rzeszów
6 Indykpol AZS Olsztyn
7 TREFL GDAŃSK
8 GKS Katowice
9 Projekt Warszawa
10 Cuprum Lubin
11 LUK Lublin
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 Cerrad Enea Czarni Radom
14 PG Stal Nysa
  • FINAŁ (do trzech zwycięstw):
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 27:25, 25:23)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 16:18)
  • Grupa Azoty ZAKSA - Jastrzębski 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 22:25)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
  • Mecze o brązowy medal (do trzech zwycięstw):
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 25:21, 21:19, 23:25, 15:17)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 2:3 (22:25, 25:16, 23:25, 27:25, 13:15)
  • PGE Skra - Aluron CMC Warta 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 15:11)
  • Dwumecz o 5. miejsce:
  • Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (21:25, 25:20, 16:25, 23:25)
  • Asseco Resovia - Indykpol AZS 1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 19:25; złoty set: 15:10)
  • Dwumecz o 7. miejsce:
  • GKS Katowice - TREFL GDAŃSK 2:3 (23:25, 18:25, 25:13, 25:22, 10:15)
  • TREFL - GKS 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
  • Dwumecz o 9. miejsce:
  • Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
  • Projekt - Cuprum 3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:15, 16:14)
  • Dwumecz o 11. miejsce:
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3 (25:23, 25:18, 18:25, 19:25, 13:15)
  • LUK - Ślepsk Malow 3:2 (25:21, 25:24, 26:28, 15:25, 15:11)
  • Kolejność na miejsca 13-14 ustalona została na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Ostatnia drużyna - PGStal Nysa rozegra baraż (do 3 wygranych) z 2. zespołem Tauron 1. Ligi.
  • Awans z Tauron 1. Ligi
  • BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla