• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Zenit Kazań
(TYP 1) 95%[277]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 5%[14]
 
19.03 wt
godz. 17:00
Zenit Kazań
2
:
3
Trefl Gdańsk odpadł z Ligi Mistrzów po heroicznej walce i złotym secie z Zenitem Kazań Trefl Gdańsk odpadł z Ligi Mistrzów po heroicznej walce i złotym secie z Zenitem Kazań LIVE! 19 marca 2019 (59 opinii)

Siatkarze Trefla Gdańsk wygrali na wyjeździe z Zenitem Kazań 3:2 (25:23,...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
5.46 (24 oceny)

Zawodnicy

Patryk Niemiec
ocena
5.60 (25 ocen)
Ruben Schott
ocena
5.40 (25 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
5.40 (25 ocen)
Michał Kozłowski
ocena
5.38 (26 ocen)
Maciej Muzaj
ocena
5.38 (24 oceny)
Marcin Janusz
ocena
5.35 (23 oceny)
Piotr Nowakowski
ocena
5.32 (25 ocen)
Szymon Jakubiszak
ocena
5.22 (23 oceny)
Kewin Sasak
ocena
5.19 (21 ocen)
Nikola Mijailović
ocena
5.13 (24 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Grzyb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Hebda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Majcherski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Mordyl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin 3:0 TREFL Gdańsk
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:2)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 5. miejsce (możliwy złoty set)
  • Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK (22 kwietnia, godz. 20:30, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 7. miejsce (możliwy złoty set)
  • Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:1)
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3, 3:2
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla