Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 47%[132]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Asseco Resovia
(TYP 2) 53%[149]
 
13.11 śr
godz. 20:30
3
:
0
Asseco Resovia
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 3:0. Popis siatkarzy w Ergo Arenie Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 3:0. Popis siatkarzy w Ergo Arenie LIVE! 13 listopada 2019 (21 opinii)

Trefl Gdańsk pokonał w Asseco Resovię 3:0 (25:14, 25:22, 25:19) w mecz 13....

Trener

Michał Winiarski
ocena
5.66 (47 ocen)

Zawodnicy

Paweł Halaba
ocena
5.71 (45 ocen)
Bartosz Filipiak
ocena
5.40 (42 oceny)
Marcin Janusz
ocena
5.29 (42 oceny)
Ruben Schott
ocena
5.28 (43 oceny)
Pablo Crer
ocena
5.13 (39 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
5.08 (38 ocen)
Kewin Sasak
ocena
4.88 (26 ocen)
Mateusz Janikowski
ocena
4.86 (29 ocen)
Łukasz Kozub
ocena
4.86 (28 ocen)
Bartłomiej Mordyl
ocena
4.84 (32 oceny)
Szymon Jakubiszak
ocena
4.68 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Grzyb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Olenderek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Urbanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Weber
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (pt) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Cuprum Lubin LIVE!
30.09 (śr) godz.18:00 MKS Będzin typuj TREFL Gdańsk
03.10 (sob) TREFL Gdańsk Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
10.10 (sob) VERVA Warszawa ORLEN Paliwa TREFL Gdańsk
14.10 (śr) TREFL Gdańsk PGE Skra Bełchatów
20.09 (nd) godz.20:30 Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 TREFL Gdańsk LIVE!
21.03 (sob) godz.18:00 Asseco Resovia Rzeszów 0:0 mecz odwołany TREFL Gdańsk
14.03 (sob) godz.14:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:0 mecz odwołany TREFL Gdańsk
11.03 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 bez publiczności Aluron Virtu CMC Zawiercie LIVE!
08.03 (nd) godz.18:00 TREFL Gdańsk 3:0 Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 2 0 6:0 6
2 GKS Katowice 2 2 0 6:2 5
3 Jastrzębski Węgiel 2 2 0 6:2 5
4 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2 2 0 6:3 5
5 Aluron CMC Warta Zawiercie 2 1 1 5:4 4
6 TREFL GDAŃSK 1 1 0 3:0 3
7 PGE Skra Bełchatów 2 1 1 4:4 3
8 Ślepsk Malow Suwałki 2 1 1 3:3 3
9 Cerrad Enea Czarni Radom 2 1 1 3:5 2
10 Cuprum Lubin 2 0 2 3:6 1
11 Indykpol AZS Olsztyn 2 0 2 2:6 1
12 Stal Nysa 2 0 2 2:6 1
13 MKS Będzin 2 0 2 1:6 0
14 Asseco Resovia Rzeszów 1 0 1 0:3 0

Wyniki 2 kolejki:

  • Cerrad Enea Czarni Radom - TREFL GDAŃSK 0:3 (19:25, 21:25, 11:25)
  • Cuprum Lubin - Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3 (25:20, 25:23, 18:25, 21:25, 12:15)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 3:0 (25:21, 25:16, 25:18
  • Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (22:25, 21:25, 27:29)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:19, 25:23)
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 (27:25, 24:26, 24:26, 23:25)
  • GKS Katowice - Stal Nysa 3:2 (23:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla