Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
(TYP 1) 94%[267]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 6%[17]
 
29.02 sob
godz. 14:45
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
3
:
2
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:2. Siatkarze zaskoczyli mistrza Polski Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:2. Siatkarze zaskoczyli mistrza Polski LIVE! 29 lutego 2020 (6 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał na wyjeździe z Grupą Azoty Zaksa Kędzierzyn Koźle 2:3...

Trener

Michał Winiarski
ocena
5.45 (33 oceny)

Zawodnicy

Bartosz Filipiak
ocena
5.56 (27 ocen)
Ruben Schott
ocena
5.42 (26 ocen)
Pablo Crer
ocena
5.31 (26 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
5.16 (25 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
5.05 (20 ocen)
Marcin Janusz
ocena
4.96 (27 ocen)
Szymon Jakubiszak
ocena
4.96 (25 ocen)
Mateusz Janikowski
ocena
4.85 (26 ocen)
Łukasz Kozub
ocena
4.76 (21 ocen)
Karol Urbanowicz
ocena
4.71 (24 oceny)
Paweł Halaba
ocena
4.59 (27 ocen)
Wojciech Grzyb
ocena
4.59 (22 oceny)
Kewin Sasak
ocena
4.50 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartłomiej Mordyl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pawlun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.10 (sob) GKS Katowice TREFL Gdańsk
08.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Asseco Resovia LIVE!
03.04 (sob) godz.20:30 Asseco Resovia 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
31.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
27.03 (sob) godz.17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
20.03 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
13.03 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 bez publiczności TREFL Gdańsk
07.03 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Aluron CMC Warta Zawiercie
22.02 (pon) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk
17.02 (śr) godz.17:30 PGE Skra Bełchatów 1:3 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia
6 TREFL GDAŃSK
7 Ślepsk Malow Suwałki
8 Aluron Warta CMC Zawiercie
9 GKS Katowice
10 Indykpol AZS Olsztyn
11 Cuprum Lubin
12 Cerrad Enea Czarni Radom
13 Stal Nysa
14 MKS Będzin
  • O 3. miejsce
  • PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:2
  • Dwumecz o 5. miejsce
  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 2:0
  • Dwumecz o 7. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Alurn CMC Warta Zawiercie 2:1*
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • Dwumecz o 11. miejsce
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 1:2*
  • * - wygrana w złotym secie
  • spadek do I ligi: MKS Będzin
  • awans z I ligi: BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla