• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 71%[163]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
PGE Skra Bełchatów
(TYP 2) 29%[65]
 
14.10 śro
godz. 20:30
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3. Zmiennicy postraszyli faworyta Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3. Zmiennicy postraszyli faworyta LIVE! 14 października 2020 (4 opinie)

Trefl Gdańsk przegrał w Ergo Arenie z PGE Skrą Bełchatów 1:3 (25:23, 23:25,...

Trener

Michał Winiarski
ocena
4.00 (5 ocen)

Zawodnicy

Karol Urbanowicz
ocena
5.38 (8 ocen)
Mateusz Janikowski
ocena
5.25 (8 ocen)
Mateusz Mika
ocena
5.13 (8 ocen)
Łukasz Kozub
ocena
5.00 (7 ocen)
Kewin Sasak
ocena
5.00 (7 ocen)
Bartłomiej Mordyl
ocena
4.86 (7 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
4.83 (6 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Pablo Crer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Janusz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Lipiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Seweryn Lipiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Majcherski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Moritz Reichert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wlazły
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jordan Zaleszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk 1:3 Bogdanka LUK Lublin
18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin 3:0 TREFL Gdańsk
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Bogdanka LUK Lublin
6 Trefl Gdańsk
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Ślepsk Malow Suwałki
12 Barkom Każany Lwów
13 GKS Katowice
14 KGHM Cuprum Lubin
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (24 kwietnia)
  • Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
  • Asseco Resovia - Projekt Warszawa (26 kwietnia, w pierwszym meczu 0:3)
  • O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
  • o 5. miejsce
  • Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
  • o 7. miejsce
  • Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
  • o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
  • o 9. miejsce
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
  • o 11. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
  • o 13. miejsce
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla