• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 100%[202]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Cerrad Enea Czarni Radom
(TYP 2) 0%[1]
 
28.11 sob
godz. 17:30
3
:
1
Cerrad Enea Czarni Radom
Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1. Pierwszy set podrażnił siatkarzy Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1. Pierwszy set podrażnił siatkarzy 28 listopada 2020 (11 opinii)

Trefl Gdańsk pokonał w Ergo Arenie Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (28:30,...

Trener

Michał Winiarski
ocena
5.56 (27 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Mika
ocena
5.72 (25 ocen)
Marcin Janusz
ocena
5.50 (24 oceny)
Pablo Crer
ocena
5.32 (22 oceny)
Bartłomiej Mordyl
ocena
5.27 (22 oceny)
Bartłomiej Lipiński
ocena
5.24 (25 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
5.24 (21 ocen)
Łukasz Kozub
ocena
5.11 (18 ocen)
Kewin Sasak
ocena
5.00 (23 oceny)
Karol Urbanowicz
ocena
4.95 (19 ocen)
Mateusz Janikowski
ocena
4.94 (18 ocen)
Moritz Reichert
ocena
4.90 (20 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
4.81 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Ciok
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Seweryn Lipiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wlazły
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jordan Zaleszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin typuj TREFL Sopot
22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (17 i 20 kwietnia)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (17 i 20 kwietnia)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 1:3)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla