Trefl Gdańsk zaczyna walkę o 5. miejsce. Kontuzje zmorą siatkarzy w tym sezonie
17 kwietnia 2024
(17 opinii)Oceny zawodników
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0. Faworyt za mocny dla żółto-czarnych
LIVE!
24 października 2020
(2 opinie)
Trefl Gdańsk przegrał na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem 0:3 (19:25, 19:25,...
Trener
Zawodnicy
Zawodnicy rezerwowi
Terminarz
18.04 (czw) godz.20:30 | Bogdanka LUK Lublin | typuj | TREFL Gdańsk | |
22.04 (pon) godz.20:30 | TREFL Gdańsk | typuj | Bogdanka LUK Lublin | |
14.04 (nd) godz.17:30 | Asseco Resovia Rzeszów | 3:1 | TREFL Gdańsk | LIVE! |
11.04 (czw) godz.18:20 | TREFL Gdańsk | 2:3 | Asseco Resovia Rzeszów | LIVE! |
07.04 (nd) godz.14:45 | Asseco Resovia | 3:1 | TREFL Gdańsk | |
04.04 (czw) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 3:0 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | |
30.03 (sob) godz.17:30 | Indykpol AZS Olsztyn | 1:3 | TREFL Gdańsk | |
22.03 (pt) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 1:3 | PSG Stal Nysa | LIVE! |
17.03 (nd) godz.18:00 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 | TREFL GDAŃSK | LIVE! |
09.03 (sob) godz.17:30 | TREFL Gdańsk | 3:2 | Jastrzębski Węgiel | LIVE! |
Tabela końcowa
Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Trefl Gdańsk | ||||||
6 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Barkom Każany Lwów | ||||||
12 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
13 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
14 | GKS Katowice | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
- Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:2)
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
- Dwumecz o 5. miejsce (możliwy złoty set)
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK (18 i 22 kwietnia, godz. 20:30)
- Dwumecz o 7. miejsce (możliwy złoty set)
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa (18 i 21 kwietnia)
- Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (1:3, 3:2)
- Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
- Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Patryk Niemiec
ocena
4.14(14 ocen) -
Jakub Czerwiński
ocena
4.13(15 ocen) -
Wojciech Więcławski
ocena
3.92(12 ocen)
Aktualna kadra Trefla
- Igor Juricić
- ur.
- 1974
Jakub Czerwiński- ur.
- 2001
- wzrost
- 195
- Kamil Droszyński
- ur.
- 1997
- wzrost
- 190
Janusz Gałązka- ur.
- 1987
- wzrost
- 199
- Michał Grzyb
- ur.
- 2005
- wzrost
- 188
Lukas Kampa- ur.
- 1986
- wzrost
- 193
- Voitto Koykka
- ur.
- 1999
- wzrost
- 179
Jan Franchi Martinez- ur.
- 1998
- wzrost
- 190
- Aliaksei Nasevich
- ur.
- 2003
- wzrost
- 197
Patryk Niemiec- ur.
- 1997
- wzrost
- 202
- Piotr Orczyk
- ur.
- 1993
- wzrost
- 198
Dawid Pawlun- ur.
- 2001
-
Dawid Pruszkowski
- ur.
- 2001
- wzrost
- 174
- Kewin Sasak
- ur.
- 1997
- wzrost
- 208
Mikołaj Sawicki- ur.
- 1999
- wzrost
- 198
- Karol Urbanowicz
- ur.
- 2001
- wzrost
- 200
- Jordan Zaleszczyk
- ur.
- 2002
- wzrost
- 203