• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 83%[171]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LUK Lublin
(TYP 2) 17%[36]
 
12.12 nd
godz. 20:30
3
:
0
LUK Lublin
Trefl Gdańsk - LUK Lublin 3:0. Siatkarze pewnie rozprawili się z beniaminkiem Trefl Gdańsk - LUK Lublin 3:0. Siatkarze pewnie rozprawili się z beniaminkiem 12 grudnia 2021 (4 opinie)

Trefl Gdańsk pokonał w Ergo Arenie drużynę LUK Lublin 3:0 (25:20, 25:22,...

Trener

Michał Winiarski
ocena
5.21 (34 oceny)

Zawodnicy

Mariusz Wlazły
ocena
5.34 (41 ocen)
Bartłomiej Mordyl
ocena
5.06 (36 ocen)
Lukas Kampa
ocena
5.05 (37 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
4.94 (33 oceny)
Patryk Łaba
ocena
4.91 (33 oceny)
Mateusz Mika
ocena
4.89 (36 ocen)
Dawid Pruszkowski
ocena
4.88 (33 oceny)
Bartłomiej Lipiński
ocena
4.75 (36 ocen)
Pablo Crer
ocena
4.73 (33 oceny)
Moritz Reichert
ocena
4.50 (28 ocen)
Jordan Zaleszczyk
ocena
4.25 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Kozub
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kewin Sasak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Urbanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin typuj TREFL Sopot
22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (17 i 20 kwietnia)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (17 i 20 kwietnia)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 1:3)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla