• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 100%[203]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Ślepsk Malow Suwałki
(TYP 2) 0%[1]
 
19.12 nd
godz. 20:30
1
:
3
Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 1:3. Paweł Halaba pogrążył były klub Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 1:3. Paweł Halaba pogrążył były klub 19 grudnia 2021 (28 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał u siebie z drużyną Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (26:28,...

Trener

Michał Winiarski
ocena
3.03 (33 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Mika
ocena
4.11 (38 ocen)
Mariusz Wlazły
ocena
3.86 (50 ocen)
Bartłomiej Mordyl
ocena
3.73 (37 ocen)
Patryk Łaba
ocena
3.72 (36 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
3.71 (34 oceny)
Bartłomiej Lipiński
ocena
3.58 (38 ocen)
Pablo Crer
ocena
3.57 (37 ocen)
Łukasz Kozub
ocena
3.57 (30 ocen)
Moritz Reichert
ocena
3.55 (31 ocen)
Lukas Kampa
ocena
3.54 (37 ocen)
Kewin Sasak
ocena
3.44 (32 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Pruszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Urbanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jordan Zaleszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 GKS Katowice
23.04 (sob) godz.20:30 GKS Katowice 2:3 TREFL Gdańsk
20.04 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk LIVE!
16.04 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 0:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
13.04 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 2:3 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (pon) godz.17:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 TREFL Gdańsk LIVE!
09.04 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 2:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
03.04 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn
25.03 (pt) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 2:3 TREFL Gdańsk
19.03 (sob) godz.17:30 LUK Lublin 1:3 TREFL Gdańsk

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Końcowa kolejność
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Jastrzębski Węgiel
3 Aluron CMC Warta Zawiercie
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia Rzeszów
6 Indykpol AZS Olsztyn
7 TREFL GDAŃSK
8 GKS Katowice
9 Projekt Warszawa
10 Cuprum Lubin
11 LUK Lublin
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 Cerrad Enea Czarni Radom
14 PG Stal Nysa
  • FINAŁ (do trzech zwycięstw):
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 27:25, 25:23)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 16:18)
  • Grupa Azoty ZAKSA - Jastrzębski 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 22:25)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
  • Mecze o brązowy medal (do trzech zwycięstw):
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 25:21, 21:19, 23:25, 15:17)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 2:3 (22:25, 25:16, 23:25, 27:25, 13:15)
  • PGE Skra - Aluron CMC Warta 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 15:11)
  • Dwumecz o 5. miejsce:
  • Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (21:25, 25:20, 16:25, 23:25)
  • Asseco Resovia - Indykpol AZS 1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 19:25; złoty set: 15:10)
  • Dwumecz o 7. miejsce:
  • GKS Katowice - TREFL GDAŃSK 2:3 (23:25, 18:25, 25:13, 25:22, 10:15)
  • TREFL - GKS 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
  • Dwumecz o 9. miejsce:
  • Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
  • Projekt - Cuprum 3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:15, 16:14)
  • Dwumecz o 11. miejsce:
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3 (25:23, 25:18, 18:25, 19:25, 13:15)
  • LUK - Ślepsk Malow 3:2 (25:21, 25:24, 26:28, 15:25, 15:11)
  • Kolejność na miejsca 13-14 ustalona została na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Ostatnia drużyna - PGStal Nysa rozegra baraż (do 3 wygranych) z 2. zespołem Tauron 1. Ligi.
  • Awans z Tauron 1. Ligi
  • BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla