• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Cuprum Lubin
(TYP 1) 39%[78]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 61%[124]
 
14.01 pt
godz. 20:30
Cuprum Lubin
3
:
1
"Trefl Gdańsk... masakra. Antyreklama miasta". Mocny wpis na temat siatkarzy "Trefl Gdańsk... masakra. Antyreklama miasta". Mocny wpis na temat siatkarzy 14 stycznia 2022 (65 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał na wyjeździe z zespołem Cuprum Lubin 1:3 (25:18, 20:25,...

Trener

Michał Winiarski
ocena
2.53 (36 ocen)

Zawodnicy

Mariusz Wlazły
ocena
3.83 (47 ocen)
Karol Urbanowicz
ocena
3.78 (45 ocen)
Kewin Sasak
ocena
3.50 (40 ocen)
Mateusz Mika
ocena
3.48 (42 oceny)
Łukasz Kozub
ocena
3.15 (34 oceny)
Maciej Olenderek
ocena
3.09 (35 ocen)
Bartłomiej Mordyl
ocena
3.05 (37 ocen)
Bartłomiej Lipiński
ocena
3.00 (37 ocen)
Lukas Kampa
ocena
2.97 (34 oceny)
Patryk Łaba
ocena
2.87 (31 ocen)
Moritz Reichert
ocena
2.75 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Pablo Crer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pruszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jordan Zaleszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.04 (pt) godz.20:30 Projekt Warszawa 2:3 złoty set 15:10 TREFL Gdańsk
24.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk 1:3 Projekt Warszawa LIVE!
12.04 (śr) godz.20:30 TREFL GDAŃSK 1:3 Jastrzębski Węgiel LIVE!
09.04 (nd) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL GDAŃSK LIVE!
08.04 (sob) godz.14:45 Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL GDAŃSK
02.04 (nd) godz.18:00 TREFL Gdańsk 3:2 Projekt Warszawa
26.03 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
16.03 (czw) godz.17:30 GKS Katowice 0:3 TREFL Gdańsk
12.03 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 PSG Stal Nysa
08.03 (śr) godz.17:30 Cuprum Lubin 2:3 TREFL Gdańsk

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Asseco Resovia
4 Aluron CMC Warta Zawiercie
5 Projekt Warszawa
6 TREFL GDAŃSK
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 Ślepsk Malow Suwałki
10 LUK Lublin
11 GKS Katowice
12 PGE Skra Bełchatów
13 Barkom Każany Lwów
14 Cuprum Lubin
15 Cerrad Enea Czarni Radom
16 BBTS Bielsko-Biała
  • o 3. miejsce:
  • Asseco Resovia - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:2
  • o 5. miejsce:
  • Projekt Warszawa - TREFL GDAŃSK 3:1, 2:3, złoty set 15:10
  • o 7. miejsce:
  • PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn 3:1, 3:0
  • o 9. miejsce:
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3:1, 3:0
  • o 11. miejsce:
  • GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 3:1, 0:3, złoty set 15:11
  • o 13. miejsce:
  • Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów 0:3, 2:3
  • spadek do Tauron 1. Ligi: BBTS Bielsko Biała
  • awans z Tauron 1. Ligi: Norwid Częstochowa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla