• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
(TYP 1) 92%[188]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 8%[17]
 
30.10 nd
godz. 14:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0. Bez szans w starciu z mistrzem Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0. Bez szans w starciu z mistrzem Polski 30 października 2022 (12 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 18:25,...

Trener

Igor Juricić
ocena
2.33 (24 oceny)

Zawodnicy

Mariusz Wlazły
ocena
3.47 (32 oceny)
Jakub Czerwiński
ocena
3.25 (24 oceny)
Mikołaj Sawicki
ocena
3.25 (24 oceny)
Janusz Gałązka
ocena
3.06 (18 ocen)
Kamil Droszyński
ocena
3.06 (18 ocen)
Karol Urbanowicz
ocena
2.85 (20 ocen)
Patryk Niemiec
ocena
2.84 (19 ocen)
Luke Perry
ocena
2.70 (23 oceny)
Aliaksei Nasevich
ocena
2.67 (21 ocen)
Lukas Kampa
ocena
2.67 (21 ocen)
Jan Franchi Martinez
ocena
2.65 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartłomiej Bołądź
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Orczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pruszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jordan Zaleszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów typuj TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!
06.03 (śro) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Aluron CMC Warta Zawiercie LIVE!
25.02 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 Ślepsk Malow Suwałki

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Ćwierćfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • TREFL GDAŃSK - Asseco Resovia 2:3 (19:25, 27:25, 25:23, 16:25, 11:15)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 16:25, 19:25)
  • PSG Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (26:28, 19:25, 19:25)
  • Bogdanka LUK Lublin - Projekt Warszawa 1:3 (25:16, 13:25, 19:25, 19:25)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (14 i 21 kwietnia)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (15 i 21 kwietnia)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (15 i 22 kwietnia)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla