• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Aluron CMC Warta Zawiercie
(TYP 1) 78%[158]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 22%[44]
 
19.11 sob
godz. 14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie
3
:
0
Aluron Zawiercie - Trefl Gdańsk 3:0. Michał Winiarki bez litości dla byłego klubu Aluron Zawiercie - Trefl Gdańsk 3:0. Michał Winiarki bez litości dla byłego klubu 19 listopada 2022 (16 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał na wyjeździe z Aluronem CMC Warta Zawiercie 0:3 (19:25,...

Trener

Igor Juricić
ocena
4.33 (12 ocen)

Zawodnicy

Bartłomiej Bołądź
ocena
4.79 (14 ocen)
Luke Perry
ocena
4.75 (12 ocen)
Mikołaj Sawicki
ocena
4.62 (13 ocen)
Kamil Droszyński
ocena
4.33 (12 ocen)
Jan Franchi Martinez
ocena
4.33 (12 ocen)
Patryk Niemiec
ocena
4.17 (12 ocen)
Jakub Czerwiński
ocena
4.09 (11 ocen)
Aliaksei Nasevich
ocena
4.09 (11 ocen)
Janusz Gałązka
ocena
4.08 (12 ocen)
Karol Urbanowicz
ocena
3.77 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Kampa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Orczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pruszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wlazły
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jordan Zaleszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin typuj TREFL Sopot
22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (17 i 20 kwietnia)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (17 i 20 kwietnia)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 1:3)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (15 i 21 kwietnia)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (15 i 22 kwietnia)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla