• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 65%[132]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
PGE Skra Bełchatów
(TYP 2) 35%[72]
 
07.01 sob
godz. 17:30
3
:
1
PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:1. Ergo Arena "odczarowana". Zwycięstwo po 7 latach Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:1. Ergo Arena "odczarowana". Zwycięstwo po 7 latach 7 stycznia 2023 (207 opinii)

Trefl Gdańsk pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:1 (25:18, 25:16, 19:25, 25:15) w...

Trener

Igor Juricić
ocena
5.24 (41 ocen)

Zawodnicy

Bartłomiej Bołądź
ocena
5.54 (50 ocen)
Mikołaj Sawicki
ocena
5.31 (48 ocen)
Luke Perry
ocena
5.27 (44 oceny)
Lukas Kampa
ocena
5.07 (42 oceny)
Jan Franchi Martinez
ocena
4.81 (43 oceny)
Patryk Niemiec
ocena
4.78 (41 ocen)
Aliaksei Nasevich
ocena
4.70 (33 oceny)
Karol Urbanowicz
ocena
4.64 (39 ocen)
Michał Grzyb
ocena
4.62 (37 ocen)
Jordan Zaleszczyk
ocena
4.59 (32 oceny)
Kamil Droszyński
ocena
4.42 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Czerwiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Janusz Gałązka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Orczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pruszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wlazły
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk 1:3 Bogdanka LUK Lublin
18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin 3:0 TREFL Gdańsk
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Bogdanka LUK Lublin
6 Trefl Gdańsk
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Ślepsk Malow Suwałki
12 Barkom Każany Lwów
13 GKS Katowice
14 KGHM Cuprum Lubin
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
  • Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
  • Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
  • O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
  • o 5. miejsce
  • Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
  • o 7. miejsce
  • Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
  • o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
  • o 9. miejsce
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
  • o 11. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
  • o 13. miejsce
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla