• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS TREFL Gdańsk
(TYP 1) 97%[402]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
BBTS Bielsko-Biała
(TYP 2) 3%[11]
 
11.01 sob
godz. 17:00
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
Lotos Trefl pokonał BBTS bez straty seta Lotos Trefl pokonał BBTS bez straty seta 11 stycznia 2014 (8 opinii)

Siatkarze Lotosu Trefla odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. W tym sezonie...

Trener

Radosław Panas
ocena
3.30 (27 ocen)

Zawodnicy

Maciej Zajder
ocena
4.88 (41 ocen)
Jakub Jarosz
ocena
4.73 (33 oceny)
Paweł Rusek
ocena
4.57 (35 ocen)
Grzegorz Łomacz
ocena
4.38 (32 oceny)
Wojciech Żaliński
ocena
4.20 (35 ocen)
Bartosz Gawryszewski
ocena
4.11 (36 ocen)
Robert Milczarek
ocena
3.58 (31 ocen)
Krzysztof Wierzbowski
ocena
3.00 (35 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Czunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Moustapha M'Baye
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Mikołajczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ratajczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Zemlik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk 1:3 Bogdanka LUK Lublin
18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin 3:0 TREFL Gdańsk
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Bogdanka LUK Lublin
6 Trefl Gdańsk
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Ślepsk Malow Suwałki
12 Barkom Każany Lwów
13 GKS Katowice
14 KGHM Cuprum Lubin
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
  • Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
  • Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
  • O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
  • o 5. miejsce
  • Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
  • o 7. miejsce
  • Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
  • o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
  • o 9. miejsce
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
  • o 11. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
  • o 13. miejsce
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla