Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Politechnika Warszawska
(TYP 1) 4%[15]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LOTOS TREFL Gdańsk
(TYP 2) 96%[378]
 
21.02 sob
godz. 17:00
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
Lotos Trefl przegrał, ale jest trzeci Lotos Trefl przegrał, ale jest trzeci 21 lutego 2015 (8 opinii)

Eksperymenty w podstawowym składzie, które zaserwował w Warszawie trener...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
4.39 (33 oceny)

Zawodnicy

Murphy Troy
ocena
4.55 (33 oceny)
Piotr Gacek
ocena
4.43 (37 ocen)
Damian Schulz
ocena
4.34 (41 ocen)
Artur Ratajczak
ocena
4.23 (40 ocen)
Mateusz Mika
ocena
4.18 (40 ocen)
Krzysztof Wierzbowski
ocena
4.15 (39 ocen)
Wojciech Grzyb
ocena
4.14 (35 ocen)
Marco Falaschi
ocena
4.00 (29 ocen)
Bartosz Gawryszewski
ocena
4.00 (32 oceny)
Przemysław Stępień
ocena
3.89 (35 ocen)
Sławomir Stolc
ocena
3.89 (35 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Czunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Moustapha M'Baye
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Schwarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

08.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Asseco Resovia LIVE!
03.04 (sob) godz.20:30 Asseco Resovia 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
31.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
27.03 (sob) godz.17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
20.03 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
13.03 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 bez publiczności TREFL Gdańsk
07.03 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Aluron CMC Warta Zawiercie
22.02 (pon) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk
17.02 (śr) godz.17:30 PGE Skra Bełchatów 1:3 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
07.02 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności GKS Katowice

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia
6 TREFL GDAŃSK
7 Ślepsk Malow Suwałki
8 Aluron Warta CMC Zawiercie
9 GKS Katowice
10 Indykpol AZS Olsztyn
11 Cuprum Lubin
12 Cerrad Enea Czarni Radom
13 Stal Nysa
14 MKS Będzin
  • O 3. miejsce
  • PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:2
  • Dwumecz o 5. miejsce
  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 2:0
  • Dwumecz o 7. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Alurn CMC Warta Zawiercie 2:1*
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • Dwumecz o 11. miejsce
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 1:2*
  • * - wygrana w złotym secie
  • spadek do I ligi: MKS Będzin
  • awans z I ligi: BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla