Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS TREFL Gdańsk
(TYP 1) 33%[119]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Asseco Resovia Rzeszów
(TYP 2) 67%[239]
 
06.04 śr
godz. 20:30
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
Lotos Trefl przegrał z Asseco Resovią Lotos Trefl przegrał z Asseco Resovią LIVE! 6 kwietnia 2016 (20 opinii)

Siatkarze Lotosu Trefla przegrali w Ergo Arenie z Asseco Resovią 0:3 (23:25,...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
2.75 (32 oceny)

Zawodnicy

Piotr Gacek
ocena
3.69 (35 ocen)
Mateusz Mika
ocena
3.65 (31 ocen)
Sebastian Schwarz
ocena
3.56 (34 oceny)
Przemysław Stępień
ocena
3.53 (32 oceny)
Wojciech Grzyb
ocena
3.45 (31 ocen)
Artur Ratajczak
ocena
3.21 (34 oceny)
Murphy Troy
ocena
3.06 (33 oceny)
Bartosz Gawryszewski
ocena
2.69 (32 oceny)
Marco Falaschi
ocena
2.65 (31 ocen)
Miłosz Hebda
ocena
2.63 (30 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Karol Behrendt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Czunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Dębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Schulz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

08.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Asseco Resovia LIVE!
03.04 (sob) godz.20:30 Asseco Resovia 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
31.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
27.03 (sob) godz.17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
20.03 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
13.03 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 bez publiczności TREFL Gdańsk
07.03 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Aluron CMC Warta Zawiercie
22.02 (pon) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk
17.02 (śr) godz.17:30 PGE Skra Bełchatów 1:3 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
07.02 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności GKS Katowice

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia
6 TREFL GDAŃSK
7 Ślepsk Malow Suwałki
8 Aluron Warta CMC Zawiercie
9 GKS Katowice
10 Indykpol AZS Olsztyn
11 Cuprum Lubin
12 Cerrad Enea Czarni Radom
13 Stal Nysa
14 MKS Będzin
  • O 3. miejsce
  • PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:2
  • Dwumecz o 5. miejsce
  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 2:0
  • Dwumecz o 7. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Alurn CMC Warta Zawiercie 2:1*
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • Dwumecz o 11. miejsce
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 1:2*
  • * - wygrana w złotym secie
  • spadek do I ligi: MKS Będzin
  • awans z I ligi: BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla