• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PGE Skra Bełchatów
(TYP 1) 93%[305]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LOTOS TREFL Gdańsk
(TYP 2) 7%[23]
 
29.10 sob
godz. 14:45
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Lotos Trefl nie wykorzystał 6 setballi Lotos Trefl nie wykorzystał 6 setballi LIVE! 29 października 2016 (6 opinii)

Siatkarze Lotosu Trefla nadal nie mają recepty na PGE Skrę Bełchatów. Na...

Trener

Andrea Anastasi
ocena
2.78 (27 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Mika
ocena
3.43 (30 ocen)
Michal Masny
ocena
3.27 (30 ocen)
Piotr Gacek
ocena
3.00 (32 oceny)
Dmytro Paszycki
ocena
2.75 (28 ocen)
Przemysław Stępień
ocena
2.30 (20 ocen)
Damian Schulz
ocena
2.30 (27 ocen)
Szymon Romać
ocena
2.25 (20 ocen)
Bartosz Pietruczuk
ocena
2.24 (25 ocen)
Bartosz Gawryszewski
ocena
2.23 (26 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Grzyb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Hebda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Jakubiszak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Majcherski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Niemiec
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Ptaszyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin typuj TREFL Sopot
22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (17 i 20 kwietnia)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (17 i 20 kwietnia)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 1:3)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla