stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

X Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu

16 marca w Gdyni odbędzie się X Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu.

GCAC

w każdy poniedziałek (do 30.12), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Rywalizacja będzie prowadzona w następujących konkurencjach:
WALKI:
• walki qingda juniorów (14-17 lat)
• walki qingda seniorów (od 18 lat)
• walki qingda kobiet (od 18 lat)
• walki sanda seniorów (od 18 lat tylko mężczyźni) w kategoriach do 65 kg, 70 kg, 75 kg, 80 kg, 85 kg, 90 kg, 95 kg i powyżej 95 kg.
oraz
FORMY TRADYCYJNE w kategoriach wiekowych do 6 lat 7-8 lat, 9-10 lat, 11-14 lat, 15-17 lat, powyżej 18 lat formy ręczne północne,
• formy ręczne południowe,
• formy z bronią długą,
• formy z bronią krótką,
• formy z bronią różną.

DODATKOWE INFORMACJE
1. Rejestracja w dniu zawodów w godzinach od 800 do 930 (tylko zawodnicy zgłoszeni na
przesłanych formularzach)
2. Początek zawodów - ceremonia otwarcia połączona z tańcem lwa, prezentacją drużyn oraz wręczenie podziękowań , godzina 1015.
3. Przybliżona godzina zakończenia turnieju 1700.
4. Konkurencje będą rozgrywane według regulaminu, który obowiązywał na
poprzednich zawodach. Dostępny jest on pod linkiem:
www.wushu.gdynia.pl/regulamin.pdf

W przypadku kwestii nie ujętych w powyższym regulaminie zastosowanie mają regulmininy TAOLU/SANDA/QINGDA Europejskiej Federacji Wushu, Światowej Federacji Wushu oraz Polskiego Związku Wushu.

Dodatkowo na hali będą znajdowały się stoiska:
  • Instytutu Konfucjusza, na którym zademonstrowana będzie ceremonia parzenia herbaty oraz przeprowadzone warsztaty kaligrafii i wycinanek.
  • Firmy Speed Sports oferującej odzież sportową (między innymi rashguardy)

Wśród zawodników zobaczyć będzie można medalistów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
15.10 g.18.30
Re-Plast Unia Oświęcim
15.10 g.18.30
PGE Vive Kielce
16.10 g.19.45
Budućnost Voli Podgorica
17.10 g.20.30
Famila Schio
18.10 g.18.30
Energa Toruń
13.10 g.18.00
Energa Toruń
13.10 g.18.00
CCC Polkowice
13.10 g.17.00
Widzew Łódź
13.10 g.17.00
GTK Gliwice
13.10 g.17.00
JKH GKS Jastrzębie