• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 43:47. Sami Duńczycy to za mało

Rafał Sumowski
21 kwietnia 2018 (artykuł sprzed 6 lat) 

Energa Wybrzeże - żużel

Najnowszy artykuł o klubie Energa Wybrzeże - żużel Energa Wybrzeże Gdańsk z wygraną po 378 dni, ale bez marginesu błędu

Zobacz wyścig siódmy, w którym defektował motocykl Patricka Hougaarda.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża przegrali u siebie z Speed Car Motorem Lublin 43:47. To druga porażka w tym sezonie i pierwsza na własnym torze. Choć kapitalnie dysponowani byli Mikkel BechMikkel Michelsen, Duńczycy nie wystarczyli na pokonanie jednego z głównych kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi. Trenera Lecha Kędziorę kompletnie zawiedli polscy seniorzy.Speed Car Motor Lublin Speed Car Motor Lublin
9. Oskar Fajfer 3+1 (2*,1,0,0,-)
10. Patrick Hougaard 8 (3,d,1,3,1)
11. Michał Szczepaniak 3+1 (0,w,2*,1)
12. Mikkel Bech 12 (2,3,3,1,3)
13. Mikkel Michelsen 11+2 (3,3,2*,2*,1)
14. Marcin Turowski 1 (1,0,0)
15. Dominik Kossakowski 5 (2,0,3,0)
Sędziowie: Grodzki (Opole)
Widzów: 4500
Składy
1. Robert Lambert 1 (0,1,0,-,-)
2. Sam Masters 4 (1,2,1,0)
3. Daniel Jeleniewski 5+2 (1,1*,-,1,2*)
4. Dawid Lampart 9+2 (3,2,2*,2*,0)
5. Andreas Jonsson 11+2 (2,2*,w, 2*,3,2)
6. Wiktor Lampart 12 (w,3,3,3,3)
7. Oskar Bober 5+1 (3,1*,1)

Kibice oceniają


Relacja LIVE

W gdańskim zespole zadebiutuje dziś Patrick Hougaard (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk). Duńczyk w składzie zastąpił rodaka Andreasa Thomsena, który odczuwa skutki upadku z poprzedniego meczu w Pile. W piątek obaj razem z Bechem i Michelsenem walczyli w duńskich eliminacjach do Grand Prix. Najlepiej wypadł Michelsen, a Thomsen wycofał się po czwartej serii startów. Liczył, że wytrzyma mimo urazu i odzyska miejsce w składzie Wybrzeża. Musi jednak odpocząć.

SPRAWDŹ, JAK WYPADLI DUŃCZYCY NA TURNIEJU W HOLSTED
Relacja live Obydwie drużyny są już po obchodzie toru
kibice
Licznie przyjechali do Gdańska kibice z Lublina. W sektorze gości jest ich ok. 150. Warto pochwalić ich zachowanie. Gdy gdański zespół przechodził po torze obok ich sektora, powitali go brawami.
ważne zdarzenie
Przypomnijmy, że jeśli frekwencja na dzisiejszym meczu będzie wyższa niż na poprzednim (5850 widzów), gdański klub obniży o 5 zł ceny wejściówek na kolejny mecz z Orłem Łódź.

CZYTAJ WIĘCEJ O INICJATYWIE GDAŃSKIEGO KLUBU
Trwa próba toru. Goście posłali na nią: Bobera i Wiktora Lamparta
Ze strony gospodarzy na próbne okrążenia wyjechali: Bech i Hougaard
Za chwilę rozpocznie się tradycyjna prezentacja zespołów
Start spotkania przedłuża się, tor cały czas jet roszony wodą. Słońce i wiatr mocno wysuszają nawierzchnię
kibice
Na dokładne dane dot. frekwencji jeszcze poczekamy. "Na oko" na trybunach zasiada w tej chwili ok. 4,5-5 tys. widzów.
Rozpoczyna się prezentacja. Kibice ewidentnie w dobrych nastrojach, zarówno miejscowi, jak i goście.
start wyścigu
I
W biegu wystartują:
  Robert Lambert,
  Oskar Fajfer,
  Sam Masters,
  Patrick Hougaard.
kibice
Gromkie "GKS!" z trybun zagrzewa żużlowców do walki
Trwa jeszcze roszenie toru. Zajął się tym osobiście trener Kędziora, który wsiadł za kierownicę polewaczki
Za chwilę start pierwszego wyścigu. Dziś ściganie wg II zestawu torów. Gdańszczanie zaczną z pól A i C, goście z B i D.
1'
Fajfer w pośpiechu zmienia motocykl przed startem
ważne zdarzenie
I
Wyścig przerwany. Na wyjściu z pierwszego łuku gdańszczanie jechali już na 5:1. Sędzia dopatrzył się jednak nieprawidłowości na starcie. Lambert otrzymał ostrzeżenie od arbitra. Kolejne oznaczać będzie wykluczenie.
ważne zdarzenie
I
To samo zrobił Fajfer, który "wstrzelił" się równo z taśmą. Powtórka w czterech. Sędzia Grodzki jest ewidentnie wyczulony na "złodzieji" startów. Upomnienie dla kapitana Wybrzeża.
bieg 5:1
I
[5:1] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Patrick Hougaard (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Sam Masters (1 pkt), Robert Lambert (0 pkt).

Świetnie ze startu Hougaard, w łuku dołączył do niego Fajfer, który na wyjściu musiał odpierać atak Mastersa. Wygrał próbę nerwów na prostej i gdański duet pomknął po podwójną wygraną.
start wyścigu
II
W biegu wystartują:
  Wiktor Lampart,
  Dominik Kossakowski,
  Oskar Bober,
  Marcin Turowski.
ważne zdarzenie
II
Wyścig przerwany. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) drgnął tuż zanim taśma poszła w górę. Sędzia upomina zawodnika Motoru za utrudnianie startu.
kibice
Dane prosto z klubu: na stadionie 4500 widzów. To znaczy, że obniżki cen na mecz z Orłem nie będzie. Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz transmitowany jest w telewizji
ważne zdarzenie
Wyścig przerwany. Ponownie start utrudniał Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin). Kolejne upomnienie i wykluczenie z powtórki.
bieg 3:3
II
[8:4] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Oskar Bober (3 pkt), Dominik Kossakowski (2 pkt), Marcin Turowski (1 pkt), Wiktor Lampart (w/0 pkt).

Na starcie został Turowski. Wyglądało to jakby miał nieodkręcony kranik w motocyklu. Zaczął więc wyścig z dużą stratą. Pewnie wygrał Bober.
Na tor wyjeżdża polewaczka. Za sterami ponownie trener Kędziora
Szkoleniowiec Wybrzeża nie szczędzi wody. Widać, że dokładnie wie, co zamierza osiągnąć jeśli chodzi o przygotowanie toru
start wyścigu
III
W biegu wystartują:
  Daniel Jeleniewski,
  Michał Szczepaniak,
  Dawid Lampart,
  Mikkel Bech.
ważne zdarzenie
III
Wyścig przerwany. W pierwszym łuku upadli Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) i Szczepaniak
3'
Powtórka w pełnym składzie, zadziałała zasada pierwszego łuku, która dopuszcza możliwość, aby nie wykluczać żadnego zawodnika.
bieg 4:2
III
[10:8] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Dawid Lampart (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Daniel Jeleniewski (1 pkt), Michał Szczepaniak (0 pkt).

Goście wygrali start. Bech na wejściu w pierwszy łuk drugiego okrążenia wyprzedził Lamparta, ale ten szybko odbił pozycję. Duńczyk cały wyścig "siedział mu na kole", ale nie zdołał minąć rywala. Szkoda, bo było widać, że jest szybszy. Szczepaniak nie nawiązał walki
start wyścigu
IV
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Andreas Jonsson,
  Mikkel Michelsen,
  Oskar Bober.
bieg 3:3
IV
[13:11] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Michelsen (3 pkt), Andreas Jonsson (2 pkt), Oskar Bober (1 pkt), Dominik Kossakowski (0 pkt).

Kapitalnie na wyjściu z łuku pojechał Michelsen. Walczył z Jonssonem, gdy zaczął go naciskać Bober. Duńczyk na prostej błyskawicznie obrał optymalną ścieżkę, obronił się przed Boberem i uciekł Jonssonowi. Niestety, Kossakowski nie nawiązał walki
ważne zdarzenie
Minęła niespełna godzina od pierwszego wyścigu, a za nami tylko seria startów. Złożyło się na to częste roszenie toru oraz powtórki wyścigów. Sędzia aż czterokrotnie karał zawodników za utrudnianie startu.
Przerwa na równanie i roszenie toru
start wyścigu
V
W biegu wystartują:
  Robert Lambert,
  Mikkel Bech,
  Sam Masters,
  Michał Szczepaniak.
ważne zdarzenie
V
Wyścig przerwany. W ostatnim łuku upadł Szczepaniak atakując Mastersa. Sędzia może wykluczyć jednego lub drugiego i zaliczyć wynik
bieg 3:3
V
[16:14] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Sam Masters (2 pkt), Robert Lambert (1 pkt), Michał Szczepaniak (w/0 pkt).

Arbiter wykluczył Szczepaniaka, gdyż nie dopatrzył się kontaktu z rywalem. Pewnie wygrał Bech, Szczepaniak bronił się przed Lambertem, ale ostatecznie minął Mastersa, który popełnił błąd. Ten odbił jednak pozycję i właśnie wtedy upadł zawodnik Wybrzeża
start wyścigu
VI
W biegu wystartują:
  Mikkel Michelsen,
  Daniel Jeleniewski,
  Marcin Turowski,
  Dawid Lampart.
bieg 3:3
VI
[19:17] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Michelsen (3 pkt), Dawid Lampart (2 pkt), Daniel Jeleniewski (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Michelsen wygrał walkę w pierwszym łuku, ale całe pierwsze okrążenie naciskał go Lampart. Duńczyk obronił się po profesorsku pilnując optymalnej ścieżki. Na metę wjechał na jednym kole przy wiwacie z trybun
start wyścigu
VII
W biegu wystartują:
  Andreas Jonsson,
  Oskar Fajfer,
  Wiktor Lampart,
  Patrick Hougaard.
bieg 5:1
VII
[20:22] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Wiktor Lampart (3 pkt), Andreas Jonsson (2 pkt), Oskar Fajfer (1 pkt), Patrick Hougaard (d1/0 pkt).

Świetnie założył się w łuku na rywali Hougaard z zewnętrznego pola. Duńczyk pomknął do przodu, ale na drugim łuku zdefektował mu motocykl. Fajfer do mety ścigał Jonssona, ale kapitan Wybrzeża był po prostu za wolny. Motor odbija prowadzenie w meczu
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
VIII
W biegu wystartują:
  Sam Masters,
  Mikkel Michelsen,
  Robert Lambert,
  Dominik Kossakowski.
8'
Lambert zmienia motocykl przed startem
bieg 5:1
VIII
[25:23] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Dominik Kossakowski (3 pkt), Mikkel Michelsen (2 pkt), Sam Masters (1 pkt), Robert Lambert (0 pkt).

Fenomenalny wyścig w wykonaniu Michelsena. Kossakowski wygrał start, Duńczyk był ostatni. Dominik odparł atak Mastersa, a Mikkel wziął się za rywali i kapitalnym atakiem na wyjściu z łuku minął najpierw Lamberta, a na kolejnym łuku wszedł przy kredzie pod Mastersa. Po takim wyścigu gdańszczanie odjechali rundę honorową, a Michelsen pokazywał kibicom na Kossakowskiego chwaląc go za jazdę

start wyścigu
IX
W biegu wystartują:
  Patrick Hougaard,
  Dawid Lampart,
  Oskar Fajfer,
  Wiktor Lampart.
Wiktor Lampart jako rezerwa zwykła za Jeleniewskiego
bieg 5:1
IX
[26:28] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Wiktor Lampart (3 pkt), Dawid Lampart (2 pkt), Patrick Hougaard (1 pkt), Oskar Fajfer (0 pkt).

Fatalny start gdańszczan. Ich jazdę w tym wyścigu lepiej przemilczeć. Wiktor Lampart wygrał z przewagą połowy prostej.
start wyścigu
X
W biegu wystartują:
  Michał Szczepaniak,
  Oskar Bober,
  Mikkel Bech,
  Andreas Jonsson.
ważne zdarzenie
X
Wyscig przerwany. Na drugim okrążeniu prowadził Bech przed Jonssonem i Szczepaniakiem. Na drugim łuku Jonsson napędzał się po zewnętrznej, ale Szwed przeszarżował - obkręciło go i uderzył plecami w bandę. Zostaje wykluczony z powtórki.
bieg 5:1
X
[31:29] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Michał Szczepaniak (2 pkt), Oskar Bober (1 pkt), Andreas Jonsson (w/0 pkt).

Gdańszczanie wygrali start w powtórce i uciekli. Bober cały czas naciskał na wolnego Szczepaniaka, ale ten dowiózł 5:1
Przerwa na równanie toru
start wyścigu
XI
W biegu wystartują:
  Sam Masters,
  Patrick Hougaard,
  Daniel Jeleniewski,
  Mikkel Michelsen.
bieg 5:1
XI
[36:30] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Patrick Hougaard (3 pkt), Mikkel Michelsen (2 pkt), Daniel Jeleniewski (1 pkt), Sam Masters (0 pkt).

Hougaard wygrał start, Michelsen wyszedł spod taśmy ostatni, ale kapitalnym manewrem w pierwszym łuku wysforował się między rywalami na drugą pozycję. Następnie znakomicie asekurował kolegę z pary
start wyścigu
XII
W biegu wystartują:
  Marcin Turowski,
  Wiktor Lampart,
  Michał Szczepaniak,
  Andreas Jonsson.
Jonsson jako rezerwa taktyczna za Lamberta
bieg 5:1
XII
[37:35] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Wiktor Lampart (3 pkt), Andreas Jonsson (2 pkt), Michał Szczepaniak (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Wyścig bez historii. Lublinianie uciekli ze startu. Szczepaniak jest dziś absolutnie bezsilny.
12'
Przerwa dla Jonssona, który pojedzie wyścig po wyścigu
12'
Przypomnijmy, że przed sezonem Wybrzeże było zainteresowane pakietem braci Lampartów. Ci z Rzeszowa przenieśli się jednak do Lublina i dziś psują sporo krwi gdańszczanom.
start wyścigu
XIII
W biegu wystartują:
  Dawid Lampart,
  Mikkel Bech,
  Andreas Jonsson,
  Oskar Fajfer.
bieg 5:1
XIII
[38:40] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Andreas Jonsson (3 pkt), Dawid Lampart (2 pkt), Mikkel Bech (1 pkt), Oskar Fajfer (0 pkt).

Bech cały wyścig siedział na kole Lampartowi. Niestety, lublinianie, którzy wygrali pewnie start, przywieźli podwójną wygraną.
ważne zdarzenie
Siedem ostatnich wyścigów kończyło się wynikiem 5:1. Cztery z nich wygrali goście, trzy gospodarze.
Przerwa na równanie toru.
start wyścigu
XIV
W biegu wystartują:
  Patrick Hougaard,
  Wiktor Lampart,
  Dominik Kossakowski,
  Daniel Jeleniewski.
Lampart jako rezerwa zwykła za Lamberta
Kossakowski jako rezerwa zwykła za Fajfera
bieg 5:1
XIV
[39:45] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Wiktor Lampart (3 pkt), Daniel Jeleniewski (2 pkt), Patrick Hougaard (1 pkt), Dominik Kossakowski (0 pkt).

Od startu prowadzili goście. Gdańszczanie bez szans. Trzecia z rzędu wygrana 5:1 dla Motoru. Zapewnia im zwycięstwo w meczu.
start wyścigu
XV
W biegu wystartują:
  Dawid Lampart,
  Mikkel Bech,
  Andreas Jonsson,
  Mikkel Michelsen.
bieg 4:2
XV
[43:47] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Andreas Jonsson (2 pkt), Mikkel Michelsen (1 pkt), Dawid Lampart (0 pkt).

Bech wygrał w pierwszym łuku i odparł ataki Jonssona. Michelsen po słabszym starcie wyszedł na trzecią pozycję, ale do końca musiał uważać na Lamparta.
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże przegrało z Motorem Lublin 43:47

Typowanie wyników

Gdańsk, Długie Ogrody
HIT
3 pkt.
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Speed Car Motor Lublin

Jak typowano

96% 348 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
0% 2 typowania REMIS
4% 13 typowań Speed Car Motor Lublin

Twoje dane


Tabela po 3 kolejkach

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Speed Car Motor Lublin 3 2 1 0 146:123 5
2 Car Gwarant Start Gniezno 3 2 0 1 150:119 4
3 ROW Rybnik 3 2 0 1 147:122 4
4 Lokomotiv Daugavpils 3 2 0 1 136:133 4
5 Orzeł Łódź 3 1 1 1 147:123 3
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 1 0 2 149:121 2
7 Euro Finannce Polonia Piła 3 1 0 2 133:157 2
8 Arge Speedway Wanda Kraków 3 0 0 3 90:180 0
Tabela wprowadzona: 2018-04-22

Wyniki 3 kolejki

 • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Speed Car Motor Lublin 43:47
 • Lokomotiv Daugavpils - Arge Speedway Wanda Kraków 56:34
 • Car Gwarant Start Gniezno - Euro Finannce Polonia Piła 58:32
 • ROW Rybnik ROW Rybnik - Orzeł Łódź Orzeł Łódź 48:42

Opinie (254) ponad 20 zablokowanych

 • (10)

  Brak słów ale mamy jeszcze szansę

  • 36 21

  • (3)

   Na 4 miejsce mamy jeszcze szansę, na nic innego niestety nie.

   • 23 7

   • (1)

    Ani piłki Ani żużla

    • 17 0

    • spokojnie na Anie jest szansa :)

     • 3 2

   • W sporcie żużlowym nie jeżdżą Nazwiska, ''tylko silniki''

    A więc nie wyżywajcie się tak (złośliwo-zgryźliwi hejterzy) na Fajferze i Szczepaniaku, bo to ambitni zawodnicy, ale na ''brak mocy'' są po prosu bezsilni.
    Trener Lech Kędziora, to rozsądny człowiek (w przeciwieństwie do złośliwo-zgryźliwych) i porażkę z Motorem skomentował, jak przystało na prawdziwego realistę.
    Lech Kędziora: ''- Musimy znaleźć rozwiązanie''
    ''Bez sensu, by ścigali się na tych komarkach co teraz.'' 
    ''- Był ostatnio Karol Baran na tapecie i można było go wziąć za małe pieniądze, ale z tego co wiem prawdopodobnie pójdzie do Ostrovii''
    ''Czy jest szansa na inne wzmocnienie? - Już jest za późno, bo nie ma takiego zawodnika. Musimy pracować nad tymi, których mamy. Oskar i Michał muszą podnieść swoje standardy techniczne. Mam tu na myśli silniki - podsumował Lech Kędziora.''
    - i co teraz? - jeśli teraz pieniądze (trzymane dla Karola Barana) zainwestują w sprzęt dla Oskara i Michała, to wszystko znów powróci na właściwe tory i nadal awans będzie realny i do Play-Off na luzie wejdą. A to, że z kilkoma porażkami? = no to co z tego? W zeszłym sezonie, też weszło Wybrzeże z 4-porażkami do Finału Ligi - który to (o czym już wielokrotnie pisałem) Unia Tarnów wygrała z Nami dosłownie fuksem - bo kontuzjowane Wybrzeże zmuszone było jechać z dwoma zerowiczami w składzie.

    • 9 4

  • Szanse ? (4)

   Buhahahhahha.
   Gratuluję polityki zatrudniania dwóch przeciętnych polskich seniorów. Trzeba być mocno naiwnym, wierząc w takich przeciętnych zawodnikow jak Fajfer i Szczepaniak.
   A najlepsze jest to że za „karę” ( czyli w nagodę) pojadą w kolejnym meczu

   • 31 4

   • Na kolanach do Kacpra czym prędzej bym zapytać doradzał (3)

    Póki 8 pkt nie zdobył

    • 22 6

    • Tego Kacpra co musi się sądzić ze Zdunkiem? (1)

     • 13 6

     • Właśnie tego

      Przeprosić, w rękę pocałować i mieć nadzieję że wybaczy :)

      • 20 4

    • do rudego zdrajcy ? chyba cię popisiło

     • 0 1

  • Też tak myślę.

   Dramatu nie ma, utrzymanie ciągle jest możliwe.

   • 19 5

 • (2)

  Seniorzy dramat , cóż ,weryfikacja przyszła szybko

  • 80 5

  • może lepiej, że już na początku sezonu widać czy jedziemy:
   - może któryś z Polaków się pozbiera ze sprzętem i głową (już im Zdunek i Kędziora nawkładają)
   - może jak dojdzie Karol
   to w rundzie rewanżowej i playoffach namieszamy i będą emocje

   • 2 1

  • Nie ''Seniorzy dramat''

   tylko ICH silniki dramat !

   • 4 1

 • (8)

  Zakontraktować tylko dwóch bardzo mizernych seniorów i mówić o awansie to ekstraoigi to trzeba mieć poczucie humoru :D

  • 78 7

  • To co zwykle.

   Gdan'sk z regul'y kontraktuje 2-3 solidnych zawodniko'w i 3 , kto'rzy maja, cos' udowodnic' ; no i nie udowadniaja, ... Poro'wnywalny sl'aby Grudzia,dz - ekstralige, ma , a my cia,gle zaklinamy rzeczywistos'c'... Pewnie , z'e to nie koniec , ale straty sa, juz' istotne - a zaraz L'o'dz' i Rybnik...

   • 6 2

  • (6)

   a Mateusz Szczepaniak to dla Ciebie, tez ''bardzo mizerny senior" ? - bo w dwoch meczach, w których dotąd startowal przywiozl odpowiednio = 4pkt i 5pkt
   Wez Ty sie lepiej czlowieku w ogole nie odzywaj, bo widze, ze Ty myslisz, iż w zuzlu jezdza Nazwiska, a nie szybkie silniki, ktore sa podstawa tego sportu

   • 3 2

   • (5)

    zróbmy wyścigi silników, po co nazwiska

    • 2 4

    • (4)

     a wiec przyznajesz? ze dla Ciebie Mateusz Szczepaniak to ''bardzo mizerny senior" ? tak?

     • 0 0

     • (3)

      oczywiście

      • 3 4

      • (2)

       w 'zyciu' bys tego nie powiedzial przed sezonem, a teraz najzwyczajniej klamiesz i zmyslasz, bo juz znasz starty Mat.Szczepaniaka

       • 1 2

       • (1)

        każdy kto śledzi statystki by tak powiedział. ochy i achy nad Szczepanem to albo klakierzy prezesa albo gimbusiarnia, która nie ma pojęcia o żużlu

        • 1 3

       • i co? Ty sledzisz statystyki? i nie zauważyles, ze Mateusz Szczepaniak byl najlepszym zuzlowcem 1-Ligi zeszlego sezonu? tak?
        Och Ach = wspolczuje Ci zatem Twojej statystycznej wiedzy! = AntyKlakierze prezesa i AntyGimbusie z pojeciem o zuzlu!

        • 1 0

 • Opowiem wam bajkę

  jak kot palił fajkę, a GKŻ walczy o awans

  • 48 8

 • Bez Marvyna Coxa ani rusz

  • 50 9

 • Za tydzień orzeł poprawi (4)

  Za tydzień Łódź wyleczy wybrzeże z marzeń o awansie. Jak wejdą do play off to będzie sukces, może się uda.

  • 64 7

  • (3)

   Nazwy klubu piszemy z dużej litery !

   • 5 6

   • Spadaj pseudo nauczycielu ortografii.

    • 3 3

   • (1)

    A nazwę swojego klubu napisać z małej to już podwójna skucha!

    • 3 1

    • przecież tutaj (po tej porażce Wybrzeża) zlecieli się hejterzy z innych klubów liczący na awans lub na PO

     • 2 1

 • Jeszcze tutaj brakuje tylko Oskara Ajtnera Fajfera (2)

  Widzieliśmy dzisiaj Hougaarda. Wystarczy, że już są w składzie Fajfer, Kossakowski i Szczepaniak. Tutaj potrzeba takich walczaków jak Bech, Michelsen czy Thomsen. Dosyć już tych startowców. Gomólski jest nie do zastąpienia i wszyscy o tym wiedzieliśmy. To nie jest DRUŻYNA tylko 3 Dunów i reszta

  • 59 5

  • I Żupiński od czerwca

   • 19 2

  • Najśmieszniejsze jest to że Bacha każdy przed sezonem skazywał na ławkę a jest najlepszym zawodnikiem tu widać poziom ekspertów

   • 6 1

 • (1)

  szczepaniak dno fajfer dno kossakowski dno ale ma tatuaze i za duzy kevlar.nasze miejsce w szeregu druga czworka.

  • 67 5

  • Chyba nie wierzysz w xa duży kewlar. On jest po prostu spasiony po zimie.

   • 8 6

 • Gdyby (6)

  Gdyby nie wykluczenie młodziak zrobił by komplet, no tak to jest przegrać u siebie z nieopierzonym juniorem, po prostu dramat,

  • 60 5

  • Gdyby (5)

   Gdyby Nasi polscy Seniorzy mieli, takie silniki, jak ''nieopierzony junior'' Wiktor Lampart lub inny ''nieopierzony junior'' Oleg Michajłow, to nie byloby tego, co wydarzylo sie w Gdansku

   • 4 1

   • jaka wypłata, takie silniki (1)

    metoda na dziadka Golloba w finansowaniu klubu jak widać się nie sprawdza

    • 2 4

    • L.Kędziora: ''Nasi krajowi liderzy nie zrobili dziś nic. Mamy tydzień na przygotowanie się do meczu z Orłem. Musimy znaleźć rozwiązanie, aby nasi krajowi liderzy mieli odpowiedni sprzęt a nie takie komarki na jakich dziś się ścigali.''

     • 3 0

   • Gdyby babcia miała wąsy. Ale nie mają silników i są cieniasami.

    • 2 3

   • gdybyśmy mieli prawdziwego prezesa i prawdziwego sponsora (1)

    • 1 3

    • To zastąp mądralo.

     • 0 1

 • (3)

  Ofermy (nie licząc dunów). Jak wy chcecie przyciągać kibiców? Od lat nie potraficie się spasować z domowym torem! Młody Lampart wygrywał o całą prostą!!! Wstyd !!!

  • 75 5

  • (2)

   bo mial Lampart szybszy silnik od Naszych polskich Seniorów i nie ma, to nic wspolnego ze spasowaniem !! rozumiesz?
   Czy moze nie chcesz tego zrozumiec? bo wtedy to chyba w ogóle nie bedziesz mial o czym pisac! prawda?

   • 5 3

   • (1)

    A dla czego nasi zawodnicy nie mają szybkiego silnika?

    • 2 1

    • Bo nie mają, takiego bogatego indywidualnego sponsora, jakiego ma np. Wiktor Lampart czy Oleg Michajlow czy Oskar Bober itp.
     To jest taka sama sytuacja, jaką ma w tym sezonie Najlepszy zeszloroczny zuzlowiec 1-ligi Mat.Szczepaniak, ktory w swoich dwoch ostatnich meczach przywiozl zaledwie 4pkt i 5pkt, a w 3-meczu dzisiejszym, juz w ogole nie pojechal.

     • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

19 lipca 2024, godz. 18:00
97% Innpro ROW Rybnik
0% REMIS
3% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Ostatnie wyniki

69% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
0% REMIS
31% Texom Stal Rzeszów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
7 lipca 2024, godz. 14:00
95% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1% REMIS
4% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Arkadiusz Miłuch 9 32 88.9%
2 Bartosz Andruszyszyn 11 30 81.8%
3 Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
4 Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
5 Adam Wedra 10 29 80%

Relacje LIVE

Najczęściej czytane