• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zgrupowanie żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk w 4-gwiazdowym hotelu. Nowy sponsor

jag.
25 stycznia 2023, godz. 11:05 
Opinie (90)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Podobnie jak w poprzednich latach o przygotowanie motoryczne żużlowców Wybrzeża Gdańsk zadba trener Jarosław Hulko (z lewej). Podobnie jak w poprzednich latach o przygotowanie motoryczne żużlowców Wybrzeża Gdańsk zadba trener Jarosław Hulko (z lewej).

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pozyskał nowego sponsora. Klub wspierać będzie Gwiazda Morza Resort Spa&sport z Władysławowa. To w należącym do niego 4-gwiazdowym hotelu drużyna zaliczy przedsezonowe zgrupowanie, które zaplanowane jest od 27 lutego do 3 marca. Mają się na nim stawić wszyscy zawodnicy zakontraktowani na 2023 roku.Przeczytaj wywiad z Erykiem Jóźwiakiem w ramach cyklu rozmów z kandydatami do tytułu Najlepszego Ligowca Roku 2022 w TrójmieścieZdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował o pozyskaniu nowego sponsora. To Gwiazda Morza Resort Spa&sport z Władysławowa. W ramach kompleksu funkcjonuje: 4-gwiazdkowy hotel oraz dwa budynki apartamentowe. I właśnie ten pierwszy obiekt sprawdzą żużlowcy w ramach przedsezonowego zgrupowania.

- W planach mamy zajęcia biegowe, na rowerach, wspinaczkowe, w siłowni i na basenie. Pięciodniowe zgrupowanie ma na celu przede wszystkim charakter integracyjny. Drużyna jest zupełnie nowa, chcę lepiej poznać się z zawodnikami i chcę, aby lepiej poznali się ze sobą. Omówimy dokładnie nasze założenia na nadchodzący sezon, sprawdzimy jak panowie przepracowali zimę i spędzimy wspólnie trochę czasu w komfortowych warunkach nad samym morzem - mówi Eryk Jóźwiak.

Sprawdź procentowe poparcie dla kandydatów do tytułu Najlepszego Ligowca Roku 2022 w Trójmieście na półmetku głosowania

Podobnie jak w poprzednich latach menedżer Zdunek Wybrzeża Gdańsk w ramach zgrupowania otrzyma wsparcie od trenera przygotowania motorycznego - Jarosława Hulko. Od 27 lutego do 3 marca do ich dyspozycji mają być wszyscy żużlowcy zakontraktowani na sezon 2023, włącznie z Keynanem Rew, który pod koniec ubiegłego roku doznał wypadku na torze w Australii, uszkadzając kręgosłup.

Dramat żużlowca, który miał jeździć w Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. Jak możesz pomóc?Zobacz, gdzie będą na zgrupowaniu żużlowcy Zdunka Wybrzeża GdańskPonadto w zgrupowaniu może uczestniczyć Eryk Kamiński, który w tym roku ma ubiegać się o licencję żużlową, a jeszcze formalnie nie został włączony do kadry I-ligowego zespołu.

- Planujemy nawiązać długofalową współpracę z klubem i czynnie uczestniczyć w jego życiu. Dla nas to bardzo istotny element, gdyż nie lubimy robić czegoś na pół gwizdka. Cieszy nas niezmiernie fakt, iż nasza infrastruktura, wyposażenie, przestrzeń do treningów w naszej strefie Wellness czy siłowni, różnorodność apartamentów i pokoi hotelowych czy zakres świadczonych usług, idealnie wpisały się w potrzeby uczestników przedsezonowego zgrupowania drużyny. Ta współpraca idealnie wpisuje się w DNA naszej marki, którym jest sport i wszystko co z nim związane - podkreśla Marek Hilla, prezes Gwiazdy Morza Resort Spa&Sport.

Przeczytaj o modernizacji gdańskiego stadionu żużlowegoPrzypomnijmy, że Zdunek Wybrzeże Gdańsk inauguracyjny mecz sezonu ma rozegrać 8 kwietnia, goszcząc u siebie Arged Malesę Ostrów Wielkopolski. Natomiast pierwszy wyjazd w tym roku na gdański tor planowany jest 17 marca.

Typowanie wyników

GdańskDługie Ogrody
3 pkt.

Zyskaj +1 pkt, ale możesz też stracić -3 pkt

Zaznaczenie tej opcji podczas typowania skutkuje tym, że w przypadku trafienia rozstrzygnięcia zostanie przyznany dodatkowy 1 punkt, jednakże jeśli nie uda się poprawnie wytypować takiego spotkania zostaną odjęte aż 3 punkty.

Korzystanie z tej opcji jest nieobowiązkowe i jest dodatkowym elementem strategii pozwalającym na uzyskanie dodatkowych punktów. Sugerujemy z niej korzystać tylko w przypadku gdy jesteśmy pewni proponowanego rozstrzygnięcia, w przeciwnym wypadku możemy być narażeni na straty punktowe.

Jak typują inni?

82% 97 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% 1 typowanie REMIS
17% 20 typowań Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Twoje dane

jag.

Katalog.trojmiasto.pl - Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (90)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
GdańskDługie Ogrody
82% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
17% Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Tabela

1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
3 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
5 Ebebe PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0
6 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
7 Trans MF Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12 sierpnia 2022, godz. 18:00
HIT
87% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2% REMIS
11% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
GdańskDługie Ogrody
HIT
27% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
72% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Relacje LIVE

Najczęściej czytane