• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

03.03 (czw) godz. 17:30

Miejsce: Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

99
:
78
ASSECO ARKA Gdynia
HydroTruck Radom

Czytaj o meczu

Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 99:78. Koszykarze rzucili 15 "trójek" Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 99:78. Koszykarze rzucili 15 "trójek"

3 marca 2022 (21 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała we własnej hali drużynę HydroTruck Radom 99:78 (26:26, 28:20, 25:14, 20:18) w 24. kolejce Energa...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

97%

196 typowań

x

0%

0 typowań

2

3%

6 typowań

Ostatnie wyniki: Suzuki Arka Gdynia

10.02 (czw)
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
100
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
02.02 (śr)
Enea Zastal BC Zielona Góra
75
:
61
ASSECO ARKA Gdynia
29.01 (sob)
Anwil Włocławek
72
:
82
ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
84
:
68
GTK Gliwice
15.01 (sob)
Śląsk Wrocław
86
:
63
ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
90
:
101
Twarde Pierniki Toruń
03.01 (pon)
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
98
:
85
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 25 17 8 2214:1996 42
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 23 18 5 1902:1791 41
3 Śląsk Wrocław 24 16 8 2045:1880 40
4 Anwil Włocławek 23 15 8 1937:1817 38
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 22 15 7 1996:1834 37
6 Legia Warszawa 23 13 10 1862:1849 36
7 Twarde Pierniki Toruń 22 14 8 1868:1864 36
8 King Szczecin 23 12 11 1926:1888 35
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23 12 11 1941:1907 35
10 PGE Spójnia Stargard 23 10 13 1824:1920 33
11 ASSECO ARKA GDYNIA 24 9 15 1815:1961 33
12 TREFL SOPOT 21 11 10 1672:1653 32
13 MKS Dąbrowa Górnicza 23 8 15 1917:2027 31
14 HydroTruck Radom 23 4 19 1790:1920 27
15 GTK Gliwice 23 4 19 1768:2028 27
16 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 21 5 16 1601:1743 26

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 24 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - HydroTruck Radom 99:78 (26:26, 28:20, 25:14, 20:18)
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 89:102 (23:21, 22:13, 22:29, 21:23, d. 1:14)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń 96:74 (24:15, 21:22, 28:17, 23:20)
  • GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 82:89 (18:27, 28:22, 19:23, 17:17)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 92:86 (14:23, 18:20, 25:13, 19:20, d. 16:20)
  • King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:77 (12:15, 22:29, 14:20, 26:13)
  • PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 80:81 (24:18, 21:21, 21:21, 14:21)
  • Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 68:87 (12:19, 11:24, 23:24, 22:20)
  • Mecz zaległy z 19. kolejki
  • GTK - Twarde Pierniki 70:83 (13:19, 17:20, 24:25, 16:19)