Archiwum meczu

28.10 (sob) godz. 17:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

0
:
3
Asseco Resovia
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Koncertowa gra Trefla w Rzeszowie Koncertowa gra Trefla w Rzeszowie

28 października 2017 (12 opinii)

Siatkarze Trefla Gdańsk pokazali klasę. W hicie PlusLigi zagrali koncertowo z Asseco Resovią, popełnili tylko jeden błąd w...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

85%

254 typowania

2

15%

45 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

23.10 (pon)
TREFL Gdańsk
3
:
0
MKS Będzin
18.10 (śr)
Jastrzębski Węgiel
2
:
3
TREFL Gdańsk
14.10 (sob)
TREFL Gdańsk
0
:
3
GKS Katowice
08.10 (nd)
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
04.10 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Onico Warszawa
13.04 (czw)
LOTOS TREFL Gdańsk
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
08.04 (sob)
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 6 6 0 18:3 18
2 Indykpol AZS Olsztyn 6 5 1 17:7 15
3 GKS Katowice 7 5 2 17:9 14
4 Onico Warszawa 7 4 3 16:10 14
5 TREFL GDAŃSK 6 5 1 15:7 13
6 Cuprum Lubin 7 5 2 16:11 13
7 Espadon Szczecin 7 3 4 16:15 11
8 Jastrzębski Węgiel 7 3 4 13:13 11
9 PGE Skra Bełchatów 5 3 2 12:8 9
10 Asseco Resovia Rzeszów 6 3 3 10:12 8
11 Cerrad Czarni Radom 7 2 5 12:16 8
12 MKS Będzin 7 3 4 10:16 7
13 Łuczniczka Bydgoszcz 6 2 4 8:13 7
14 Aluron Virtu Warta Zawiercie 5 1 4 6:14 3
15 Dafi Społem Kielce 7 1 6 3:20 2
16 BBTS Bielsko-Biała 6 0 6 3:18 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 najlepszych zespołów.

Wyniki 7 kolejki:

  • Asseco Resovia Rzeszów - TREFL GDAŃSK 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
  • Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 25:18, 20:25, 21:25, 12:15)
  • Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 18:25, 18:25)
  • Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (25:18, 21:25, 20:25, 25:18, 15:12)
  • Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
  • GKS Katowice - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:21, 25:12, 25:15)
  • MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:2 (15:25, 28:26, 22:25, 25:23, 15:12)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:23, 31:29)