• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

02.02 (śr) godz. 19:30

Wartość: 1 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

75
:
61
Enea Zastal BC Zielona Góra
ASSECO ARKA Gdynia

Czytaj o meczu

Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 75:61. Filip Dylewicz rozegrał 700. mecz Zastal Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 75:61. Filip Dylewicz rozegrał 700. mecz

2 lutego 2022 (14 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Zastalem Enea BC Zielona Góra 61:75 (15:23, 16:20, 23:18, 7:14) w meczu 28. kolejki...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

97%

186 typowań

x

0%

0 typowań

2

3%

5 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

29.01 (sob)
Anwil Włocławek
72
:
82
ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
84
:
68
GTK Gliwice
15.01 (sob)
Śląsk Wrocław
86
:
63
ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
90
:
101
Twarde Pierniki Toruń
03.01 (pon)
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
98
:
85
ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
70
:
88
Legia Warszawa
16.12 (czw)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
98
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 15 5 1698:1560 35
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 20 15 5 1642:1565 35
3 Enea Zastal BC Zielona Góra 21 13 8 1849:1704 34
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 20 13 7 1786:1676 33
5 Śląsk Wrocław 20 12 8 1682:1553 32
6 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
7 Legia Warszawa 19 12 7 1524:1466 31
8 King Szczecin 20 11 9 1696:1650 31
9 ASSECO ARKA GDYNIA 22 8 14 1641:1783 30
10 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19 9 10 1578:1581 28
12 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
13 MKS Dąbrowa Górnicza 20 7 13 1658:1759 27
14 HydroTruck Radom 19 4 15 1493:1572 23
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
16 GTK Gliwice 19 3 16 1476:1710 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 21 kolejki:

  • Enea Zastal BC Zielona Góra - TREFL SOPOT (przełożony na 23.03)
  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA 72:82 (20:23, 17:18, 12:20, 23:21)
  • Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 96:84 (30:19, 21:17, 21:23, 24:25)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 71:102 (25:20, 18:27, 14:23, 14:32)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 91:80 (25:24, 24:15, 21:20, 21:21)
  • PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice (przełożony na 16.02)
  • HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń (przełożony na 30.03)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa (mecz odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gospodarzy)
  • Mecz awansem z 28. kolejki:
  • Zastal - ASSECO ARKA 75:61 (23:15, 20:16, 18:23, 14:7)
  • Mecz zaległy z 17. kolejki:
  • Śląsk - Stal 79:69 (17:26, 21:12, 21:8, 20:23)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki:
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 86:73 (20:21, 18:19, 22:18, 26:15)
  • Mecze zaległe z 20. kolejki:
  • MKS - Zastal 83:78 (16:18, 20:14, 24:20, 23:26)
  • Legia - HydroTruck 73:60 (22:12, 19:15, 17:17, 15:16)