Archiwum meczu

13.10 (śr) godz. 18:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

69
:
68
Kijów Basket
TREFL Sopot

Czytaj o meczu

Kijów Basket - Trefl Sopot 69:68. O włos od zwycięstwa w FIBA Europe Cup Kijów Basket - Trefl Sopot 69:68. O włos od zwycięstwa w FIBA Europe Cup

13 października 2021 (8 opinii)

Trefl Sopot przegrał z zespołem Kijów Basket 68:69 (19:22, 16:18, 12:12, 21:17) w inauguracyjnym meczu fazy grupowej FIBA...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

29%

47 typowań

x

0%

0 typowań

2

71%

113 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

09.10 (sob)
TREFL Sopot
93
:
89
Enea Zastal BC Zielona Góra
05.10 (wt)
TREFL Sopot
80
:
85
HydroTruck Radom
01.10 (pt)
Iraklis BC
74
:
72
TREFL Sopot
29.09 (śr)
BC Dnipro
82
:
88
TREFL Sopot
23.09 (czw)
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
70
:
73
TREFL Sopot
18.09 (sob)
PGE Spójnia Stargard
82
:
94
TREFL Sopot
11.09 (sob)
TREFL Sopot
91
:
68
GTK Gliwice
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
4 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
5 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
6 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
8 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
9 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 413:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 7 kolejki:

  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - TREFL SOPOT 86:78 (16:26, 22:20, 25:15, 23:17)
  • PGE Spójnia Stargard - ASSECO ARKA GDYNIA 79:64 (24:24, 24;11, 19:14, 12:15)
  • HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94 (18:22, 21:22, 17:21, 26:29 )
  • King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83 (26:16, 22:13, 32:29, 19:25)
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:90 (19:16, 17:26, 23:23, 16:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85 (27:13, 13:30, 20:25, 23:17)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92:62 (22:21, 19:18, 31:13, 20:10)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa (przełożony na 22.12)