Terminarz

Sezon:
13.04 (śr)
Legia Warszawa TREFL Sopot
07.04 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia TREFL Sopot
02.04 (sob)
MKS Dąbrowa Górnicza TREFL Sopot
27.03 (nd)
King Szczecin TREFL Sopot
23.03 (śr)
Enea Zastal BC Zielona Góra TREFL Sopot
20.03 (nd)
TREFL Sopot Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.03 (pt)
TREFL Sopot Anwil Włocławek
05.03 (sob)
TREFL Sopot Śląsk Wrocław
16.02 (śr)
HydroTruck Radom TREFL Sopot
13.02 (nd)
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz TREFL Sopot
09.02 (śr) g.18:00
mecz pucharowy CSM CSU Oradea typuj TREFL Sopot
05.02 (sob) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Sopot typuj CSM CSU Oradea
05.02 (sob)
TREFL Sopot Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
02.02 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot typuj Benfica Lizbona
30.01 (nd) g.15:30
TREFL Sopot mecz odwołany Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
26.01 (śr) g.21:30
mecz pucharowy Sporting Lizbona 76:63 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 72:71 PGE Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.01 (nd) g.18:00
GTK Gliwice 72:82 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (czw) g.17:30
Twrade Pierniki Toruń 73:92 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 85:70 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (śr) g.22:30
mecz pucharowy Benfica Lizbona 67:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 58:72 ASSECO ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 72:83 Sporting Lizbona przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (pt) g.19:30
TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (nd) g.15:30
TREFL Sopot 69:61 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Hapoel Eilat 83:89 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (nd) g.17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Rilski Sportist 64:84 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (nd) g.17:30
Anwil Włocławek 81:61 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 65:66 Kijów Basket przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (sob) g.17:30
Śląsk Wrocław 77:67 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 85:88 Hapoel Eilat przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 81:86
po dogrywce
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (nd) g.17:30
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.10 (wt) g.19:00
TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (pt) g.18:00
mecz pucharowy Iraklis BC 74:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (śr) g.15:00
mecz pucharowy BC Dnipro 82:88 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (czw) g.19:30
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 70:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.19:30
PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (sob) g.19:30
TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.09 (nd) g.18:30
TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 19 15 4 1626:1478 34
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 15 4 1558:1469 34
3 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
4 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 12 7 1696:1560 31
5 Arged BM Stal Ostrów 18 12 6 1626:1517 30
6 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
7 Śląsk Wrocław 18 10 8 1507:1400 28
8 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
9 Legia Warszawa 17 10 7 1365:1333 27
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
12 ASSECO ARKA GDYNIA 20 7 13 1498:1636 27
13 MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 12 1495:1590 24
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 18 3 15 1403:1624 21

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 20 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - GTK Gliwice 84:68 (19:19, 32:20, 19:15, 14:14)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 30.01, godz. 15:30)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 99:78 (19:22, 21:22, 28:17, 31:17)
  • PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 80:82 (27:24, 15:23, 15:16, 23:19)
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław 97:89 (19:24, 29:26, 31:16, 18:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra (przełożony na 28.01)
  • Legia Warszawa - HydroTruck Radom (przełożony na 30.01)
  • King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)
  • Mecz rozegrany awansem z 27. kolejki:
  • Enea Zastal - Polski Cukier Pszczółka 85:70 (17:14, 21:19, 20:13, 27:24)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.02.2022 godz. 19:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

28%

28 typowań

x

0%

0 typowań

2

72%

73 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Pawel Drzewiecki 26 50 73.1%
2. Damian Łupiński 28 49 64.3%
3. Andrzej Kopeć 29 48 58.6%
4. Waldemar Niklas 29 47 58.6%
5. Marek Figura 29 47 55.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »