Trener

Marcin Stefański
ocena z sezonu
3.12 (144 oceny)

Zawodnicy

Sebastian Rompa
ocena z sezonu
3.93 (56 ocen)
Patryk Pułkotycki
ocena z sezonu
3.82 (62 oceny)
Dominik Olejniczak
ocena z sezonu
3.81 (143 oceny)
Daniel Ziółkowski
ocena z sezonu
3.74 (35 ocen)
Karol Gruszecki
ocena z sezonu
3.61 (140 ocen)
Paweł Leończyk
ocena z sezonu
3.57 (143 oceny)
Michał Kolenda
ocena z sezonu
3.56 (108 ocen)
Tyson Jay Haws
ocena z sezonu
3.36 (131 ocen)
Łukasz Klawa
ocena z sezonu
3.25 (20 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena z sezonu
3.20 (139 ocen)
Darious Moten
ocena z sezonu
3.18 (99 ocen)
Martynas Paliukenas
ocena z sezonu
3.07 (98 ocen)
Witalij Kowalenko
ocena z sezonu
2.91 (121 ocen)

Terminarz

29.09 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
04.10 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot typuj Pszczółka Start Lublin
10.10 (sob) HydroTruck Radom TREFL Sopot
17.10 (sob) Śląsk Wrocław TREFL Sopot
24.10 (sob) TREFL Sopot GTK Gliwice
24.09 (czw) godz.20:00 TREFL Sopot 110:76 Polpharma Starogard Gd.
20.09 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot 73:78 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (sob) godz.17:35 Anwil Włocławek 74:89 TREFL Sopot LIVE!
05.09 (sob) godz.17:35 TREFL Sopot 91:81 PGE Spójnia Stargard LIVE!
29.08 (sob) godz.15:00 TREFL Sopot 71:76 Stelmet Enea BC Zielona Góra LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 5 0 436:357 10
2 Pszczółka Start Lublin 6 4 2 460:442 10
3 Legia Warszawa 5 4 1 437:370 9
4 King Szczecin 5 4 1 374:367 9
5 TREFL SOPOT 5 3 2 434:385 8
6 GTK Gliwice 5 3 2 418:425 8
7 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 5 3 2 380:394 8
8 Śląsk Wrocław 4 3 1 307:291 7
9 Anwil Włocławek 4 2 2 336:320 6
10 ASSECO ARKA GDYNIA 4 2 2 294:301 6
11 PGE Spójnia Stargard 5 1 4 366:386 6
12 Enea Astoria Bydgoszcz 5 1 4 393:440 6
13 HydroTruck Radom 4 1 3 304:332 5
14 Polpharma Starogard Gdański 4 1 3 306:341 5
15 Polski Cukier Toruń 4 0 4 282:328 4
16 MKS Dąbrowa Górnicza 4 0 4 289:337 4

Wyniki 5 kolejki:

  • Śląsk Wrocław - ASSECO ARKA GDYNIA 85:74 (24:10, 18:30, 20:20, 12:14, d: 11:0)
  • TREFL SOPOT - Polpharma Starogard Gd. 110:76 (29:16, 25:17, 29:24, 27:19)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 98:83 (29:18, 22:16, 17:33, 30:16) - mecz rozegrany awansem
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 98:82 (31:21, 26:15, 19:17, 22:29) - mecz rozegrany awansem
  • Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 90:76 (21:13, 18:22, 24:22, 27:21)
  • PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 64:72 (20:19, 16:26, 15:16, 13:11)
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 79:74 (14:23, 19:16, 21:25, 25:10)
  • niedziela
  • HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 84:64 (19:21, 21:16, 21:10, 23:17)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla