• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

24.11 (pt) godz. 17:30

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

0
:
3
Ślepsk Malow Suwałki
TREFL Gdańsk

Czytaj o meczu

Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 0:3. Szybka rehabilitacja siatkarzy Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 0:3. Szybka rehabilitacja siatkarzy

24 listopada 2023 (8 opinii)

Trefl Gdańsk pokonał na wyjeździe Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:16, 25:21, 36:34) w 8. kolejce PlusLigi. Siatkarze jak...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

6%

14 typowań

2

94%

232 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

18.11 (sob)
TREFL Gdańsk
0
:
3
Projekt Warszawa
14.11 (wt)
PGE GiEK Skra Bełchatów
1
:
3
TREFL Gdańsk
10.11 (pt)
Bogdanka LUK Lublin
3
:
2
TREFL Gdańsk
04.11 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
0
KGHM Cuprum Lubin
29.10 (nd)
Barkom Każany Lwów
0
:
3
TREFL Gdańsk
25.10 (śr)
Enea Czarni Radom
1
:
3
TREFL Gdańsk
22.10 (nd)
GKS Katowice
0
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 8 8 0 24:3 24
2 Projekt Warszawa 8 7 1 22:7 20
3 Trefl Gdańsk 8 6 2 20:8 19
4 Aluron CMC Warta Zawiercie 8 6 2 21:8 18
5 Asseco Resovia Rzeszów 8 6 2 20:11 16
6 Bogdanka LUK Lublin 8 5 3 19:14 15
7 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 8 5 3 17:13 14
8 PSG Stal Nysa 8 3 5 17:17 13
9 Indykpol AZS Olsztyn 7 4 3 13:13 11
10 Ślepsk Malow Suwałki 8 3 5 10:16 9
11 Barkom Każany Lwów 8 3 5 10:19 8
12 KGHM Cuprum Lubin 8 2 6 10:18 8
13 PGE GiEK Skra Bełchatów 7 3 4 13:17 7
14 Exact Systems Hemarpol Częstochowa 8 2 6 9:20 6
15 GKS Katowice 8 0 8 5:24 1
16 Enea Czarni Radom 8 0 8 2:24 0

Wyniki 8 kolejki:

  • Ślepsk Malow Suwałki - TREFL GDAŃSK 0:3 (16:25, 21:25, 34:36)
  • PGE GiEK Skra Bełchatów - Projekt Warszawa 3:1 (25:21, 21:25, 27:25, 25:23)
  • Jastrzębski Węgiel - KGHM Cuprum Lubin 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów 1:3 (23:25, 20:25, 25:22, 15:25)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Bogdanka LUK Lublin 3:0 (25:19, 25:21, 29:27)
  • PSG Stal Nysa - Enea Czarni Radom 3:1 (25:17, 19:25, 25:22, 25:23)
  • Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Asseco Resovia 1:3 (18:25, 32:30, 18:25, 19:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)