• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

02.12 (sob) godz. 14:45

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

3
:
0
TREFL Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała

Czytaj o meczu

Siatkarze Trefla rozbili BBTS Bielsko-Biała Siatkarze Trefla rozbili BBTS Bielsko-Biała

2 grudnia 2017 (5 opinii)

Siatkarze Trefla Gdańsk rozbili w Ergo Arenie BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 27:25). Na boisku Ergo Areny spędzili w...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

99%

339 typowań

2

1%

2 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

02.12 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
26.11 (nd)
Cuprum Lubin
2
:
3
TREFL Gdańsk
22.11 (śro)
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
TREFL Gdańsk
19.11 (nd)
Dafi Społem Kielce
0
:
3
TREFL Gdańsk
10.11 (pt)
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
TREFL Gdańsk
03.11 (pt)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Espadon Szczecin
28.10 (sob)
Asseco Resovia
0
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 13 13 0 39:9 37
2 PGE Skra Bełchatów 12 10 2 33:9 30
3 Trefl Gdańsk 12 9 3 28:17 23
4 Jastrzębski Węgiel 12 7 5 25:17 23
5 Onico Warszawa 12 7 5 26:18 22
6 Indykpol AZS Olsztyn 12 7 5 27:21 22
7 Asseco Resovia Rzeszów 12 7 5 24:22 20
8 Espadon Szczecin 12 5 7 27:25 19
9 GKS Katowice 12 6 6 21:22 17
10 Cuprum Lubin 12 5 7 22:26 16
11 Cerrad Czarni Radom 12 5 7 22:26 15
12 Aluron Virtu Warta Zawiercie 12 4 8 19:29 13
13 Łuczniczka Bydgoszcz 12 3 9 14:28 11
14 MKS Będzin 12 4 8 16:29 10
15 BBTS Bielsko-Biała 13 3 10 14:34 7
16 Dafi Społem Kielce 12 2 10 8:33 6

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 najlepszych zespołów.

Wyniki 12 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 27:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)
  • Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:14, 25:14, 25:18)
  • PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:21)
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin 3:1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:17)
  • Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3:1 (19:25, 25:20, 25:19, 25:22)
  • Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 2:3 (19:25, 25:21, 26:24, 16:25, 10:15)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (25:15, 23:25, 24:26, 25:19, 15:12)
Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!