• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

05.01 (śr) godz. 20:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
TREFL Gdańsk
GKS Katowice

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - GKS Katowice 1:3. Siatkarze z nowym kapitanem, ale bez punktów Trefl Gdańsk - GKS Katowice 1:3. Siatkarze z nowym kapitanem, ale bez punktów

5 stycznia 2022 (36 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał w Ergo Arenie z zespołem GKS Katowice 1:3 (23:25, 25:23, 13:25, 24:26) w meczu 14. kolejki PlusLigi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

94%

198 typowań

2

6%

12 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

22.12 (śr)
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
TREFL Gdańsk
19.12 (nd)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Ślepsk Malow Suwałki
12.12 (nd)
TREFL Gdańsk
3
:
0
LUK Lublin
05.12 (nd)
Asseco Resovia
0
:
3
TREFL Gdańsk
28.11 (nd)
TREFL Gdańsk
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
21.11 (nd)
Projekt Warszawa
3
:
0
TREFL Gdańsk
14.11 (nd)
TREFL Gdańsk
0
:
3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 14 14 0 42:6 40
2 Jastrzębski Węgiel 14 11 3 37:11 35
3 Aluron CMC Warta Zawiercie 14 11 3 34:20 30
4 PGE Skra Bełchatów 14 10 4 37:21 30
5 Projekt Warszawa 14 10 4 34:23 29
6 Asseco Resovia 14 7 7 26:23 22
7 Indykpol AZS Olsztyn 13 7 6 25:22 21
8 GKS Katowice 13 5 8 20:30 14
9 LUK Lublin 14 5 9 20:33 14
10 Cerrad Enea Czarni Radom 14 5 9 17:34 13
11 TREFL GDAŃSK 13 4 9 18:27 13
12 Cuprum Lubin 14 3 11 20:35 12
13 Ślepsk Malow Suwałki 13 3 10 12:32 9
14 Stal Nysa 14 1 13 14:39 6

Wyniki 14 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - GKS Katowice 1:3 (23:25, 25:23, 13:25, 24:26)
  • Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (28:26, 25:19, 17:25, 24:26, 13:15)
  • Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)
  • PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 23:25, 25:22, 25:20)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)
  • Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (31:29, 25:22, 25:14)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (21:25, 23:25, 20:25)