Wiadomości

Świąteczne kartki i wideo od trójmiejskich sportowców

Zobacz życzenia od siatkarzy Trefla Gdańsk

Bombki, choinki, renifery, święty Mikołaj i piłki. Takie motywy znajdziemy w tegorocznych kartach i wideo przesłanych do naszej redakcji wraz z bożonarodzeniowymi życzeniami. Dziękujemy za pamięć. Dział Sportowy Trojmiasto.pl przyłącza się do życzeń: wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz radości i wielu pozytywnych emocji w nowym roku!



Dziękujemy za nadesłane życzenia świąteczne:
Lechii Gdańsk, Arce Gdynia, Treflowi Gdańsk, Treflowi Sopot, Zdunkowi Wybrzeże Gdańsk, Asseco Arce Gdynia, VBW Arce Gdynia, GTK Gdynia, Torus Wybrzeże Gdańsk, Ogniwie Sopot, Lechii Gdańsk Rugby, Arce Gdynia Rugby, Bałtykowi Gdynia, Flaucie Gdynia, Polskiemu Związkowi Tenisa, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sopocie, Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu, Gdyńskiemu Centrum Sportu, Trójmiejskiej Lidze Hokeja, Ergo Arenie, Fundacji Poland Business Run, AP KP Gdynia, PGE Ekstralidze, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Sport Evolution, PGE Narodowy


Zobacz życzenia od koszykarzy Trefla Sopot









Kartka świąteczna 2021 od redakcji Trojmiasto.pl

Opinie (10)

  • Dziękujemy i również życzymy sukcesów na polu sportowym jak i w życiu prywatnym,aby omijały kontuzje i forma była cały czas.

    • 3 0

  • Cóż za skromna kartka naszej Arki:) Proporcjonalnie do przewidywanych wzmocnień:) (4)

    A skoro nie ma na nie liczyć to życzę zawodnikom i kilku piłkarzom zdrowia i wysokiej formy w nadchodzącym roku...a tym co jej jeszcze nie znaleźli życze odpakowania jej pod choinkom :)

    • 5 4

    • Szczur nie posypał kasy to teraz bedzie biednie (3)

      Podobno woli jakieś inwestycje nietrafione robić w mieście niż dawać na najlepszt klub na świecie. Podobno sie skapnął że kasa nie idzie na wzmocnienis tylko na prywatne interesy wokół prywatnego klubu.

      • 1 4

      • (2)

        A ty sklonowany bosy Antku jazda z naszej Gdyni

        • 2 7

        • ej swieta sa internetowy rybi lbie (1)

          wszystkiego najlepszego

          • 5 5

          • Spadaj sklonowany dziadu ,

            • 3 5

  • Trener

    Świąt Wesołych żegnając Rok Stary.
    Pełnych stołów
    i w lepszą przyszłość wiary.

    • 0 0

  • Jestem ograniczony umysłowo..

    i dlatego m.in. jestem religijny i z racji tego uważam z całą stanowczością, iż w Betlejem urodził się 'Bóg'.. a w związku z tym obchodzenie corocznego 'Bożego Narodzenia' jest, bo musi być moim obowiązkiem! - Pozdrawiam Wszystkich Ludzi, którzy podobnie, tak jak i ja myślą o Sobie i o tym Święcie..

    • 3 1

  • Seba jest nasz!!!

    Ułamek życzy Gdańszczanom wesołych świat.

    • 0 2

  • Kochani sportowcy - wszyscy

    Njlepsze życzeni Zdrowia w Nowym Roku -

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Wojtek Ellwart 8 24 87.5%
2. J P 8 22 87.5%
3. Janusz Górka 6 22 100%
4. Edward Skarżyński 8 22 75%
5. Filippo Xyz 8 21 87.5%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 351:108 35
2 Orkan Sochaczew 8 6 0 2 281:140 30
3 LECHIA GDAŃSK 8 6 0 2 215:168 30
4 Up Fitness Skra Warszawa 8 5 1 2 279:168 28
5 Edach Budowlani Lublin 8 5 0 3 222:178 27
6 Master Pharm Łódź 7 4 0 3 149:168 19
7 ARKA GDYNIA 8 2 1 5 211:251 14
8 Juvenia Kraków 8 2 0 6 127:268 10
9 Posnania Poznań 8 1 0 7 170:323 6
10 Awenta Pogoń Siedlce  8 0 0 8 105:338 3

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 66:14 (14:31)
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)
  • Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Rugby Łódź 29:7 (3:7)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Posnania 24:37 (19:19)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Master Pharm - Posnania 36:26 (19:12)

Terminarz

31.10.2021 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 38:26 UpFitness Skra Warszawa
24.10.2021 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 36:8 LECHIA Gdańsk
16.10.2021 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 34:7 Master Pharm Rugby SA Łódź
02.10.2021 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
25.09.2021 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia

Najbliższe spotkanie Lechii

początek meczu: 05.02.2022 godz. 20:00 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

85%

125 typowań

x

11%

16 typowań

2

4%

6 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. KRZYSZTOF BEKSA 21 42 66.7%
2. Andrzej Sobieski 21 39 61.9%
3. Grzegorz Piorecki 20 37 60%
4. Barbara Werner 21 36 61.9%
5. Jula Back 21 36 57.1%

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 LECHIA GDAŃSK 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Trzy najlepsze zespoły zdobędą prawo gry w europejskich pucharach. Gdy Puchar Polski zdobędzie drużyna z pierwszej "3", to na międzynarodowej arenie zagra także 4. zespół tabeli. Natomiast zdegradowane zostaną trzy najsłabsze drużyny.

Wyniki 19 kolejki:

  • Wisła Płock - LECHIA GDAŃSK 1:0 (1:0)
  • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (2:0)
  • Piast Gliwice - Stal Mielec 1:1 (1:0)
  • Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1:1 (0:0)
  • Śląsk Wrocław - Cracovia 0:2 (0:1)
  • Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 5:0 (0:0)
  • Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 2:1 (0:1)
  • Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:1 (1:1)
  • Legia Warszawa - Radomiak Radom 0:3 (0:1)

Terminarz

05.02 (sob) godz.20:00 LECHIA Gdańsk typuj Śląsk Wrocław LIVE!
11.02 (pt) godz.20:30 Cracovia typuj LECHIA Gdańsk
20.02 (nd) godz.17:30 LECHIA Gdańsk typuj Lech Poznań
17.12.2021 (pt) godz.20:30 Wisła Płock 1:0 LECHIA Gdańsk LIVE!
11.12.2021 (sob) godz.20:00 LECHIA Gdańsk 1:2 Jagiellonia Białystok LIVE!

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 31.01.2022 godz. 17:30

Anwil Włocławek
:
ASSECO ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

98%

136 typowań

x

0%

0 typowań

2

2%

3 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sławek Surkont 20 41 80%
2. Marcin Rychox83 19 39 84.2%
3. Tomasz Muszyński 20 38 80%
4. Marek Lamczyk 20 38 80%
5. Wojciech Koczyński 20 38 80%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 19 15 4 1626:1478 34
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 15 4 1558:1469 34
3 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
4 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 12 7 1696:1560 31
5 Arged BM Stal Ostrów 18 12 6 1626:1517 30
6 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
7 Śląsk Wrocław 18 10 8 1507:1400 28
8 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
9 Legia Warszawa 17 10 7 1365:1333 27
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
12 ASSECO ARKA GDYNIA 20 7 13 1498:1636 27
13 MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 12 1495:1590 24
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 18 3 15 1403:1624 21

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 20 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - GTK Gliwice 84:68 (19:19, 32:20, 19:15, 14:14)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 30.01, godz. 15:30)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 99:78 (19:22, 21:22, 28:17, 31:17)
  • PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 80:82 (27:24, 15:23, 15:16, 23:19)
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław 97:89 (19:24, 29:26, 31:16, 18:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra (przełożony na 28.01)
  • Legia Warszawa - HydroTruck Radom (przełożony na 30.01)
  • King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)
  • Mecz rozegrany awansem z 27. kolejki:
  • Enea Zastal - Polski Cukier Pszczółka 85:70 (17:14, 21:19, 20:13, 27:24)

Terminarz

31.01 (pon) godz.17:30 Anwil Włocławek typuj ASSECO ARKA Gdynia
06.02 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj PGE Spójnia Stargard
10.02 (czw) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk typuj ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 84:68 GTK Gliwice
15.01 (sob) godz.17:30 Śląsk Wrocław 86:63 ASSECO ARKA Gdynia

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 26.01.2022 godz. 17:00

Fenerbahce Stambuł
:
VBW ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

99%

177 typowań

x

0%

0 typowań

2

1%

1 typowanie

TYPUJ!

Najwyżej ocenione zawodniczki Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Lamczyk 25 50 80%
2. Amorgamor Szyszak 24 48 79.2%
3. Kasia Lamczyk 25 48 76%
4. Pawel Drzewiecki 25 47 80%
5. Jacek P. 25 47 80%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 16 10 6 1234:1132 26
2 Ślęza Wrocław 15 10 5 1112:1080 25
3 BC Polkowice 13 11 2 1085:860 24
4 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 15 9 6 1115:1107 24
5 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 12 10 2 901:788 22
6 VBW ARKA GDYNIA 12 8 4 968:749 20
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 14 6 8 1071:1142 20
8 Polonia Warszawa 12 6 6 923:973 18
9 Energa Toruń 14 2 12 904:1148 16
10 Enea AZS Politechnika Poznań 13 2 11 897:988 15
11 GTK GDYNIA 14 1 13 822:1065 15

Wyniki 17 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA (przełożony na 2.03)
  • GTK GDYNIA - BC Polkowice (odwołany z powodu chorób w zespole gospodyń)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 97:56 (34:9, 21:20, 21:7, 21:20)
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec 78:73 (19:20, 21:11, 26:18, 12:24)
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Enea AZS Politechnika Poznań (przełożony na 9.02)
  • pauza: Polonia Warszawa

Terminarz

26.01 (śr) godz.17:00 Fenerbahce Stambuł typuj VBW ARKA Gdynia
29.01 (sob) godz.16:30 Ślęza Wrocław/AZS Uniwersytet Gdański typuj VBW ARKA Gdynia
01.02 (wt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Spar Girona
22.01 (sob) godz.19:30 Beretta Famila Schio 75:61 VBW ARKA Gdynia
19.01 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 74:87 Basket Landes

Najbliższe spotkanie Arki

data meczu: 26.02.2022

Widzew Łódź
:
ARKA Gdynia
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof Wiecki 23 43 65.2%
2. J P 23 41 60.9%
3. Baltyk Gdynia 23 40 60.9%
4. Grzegorz Preiss 23 40 60.9%
5. Marcin Rychox83 21 38 61.9%

Aktualna tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 20 13 5 2 36:15 44
2 Widzew Łódź 20 11 6 3 35:21 39
3 Korona Kielce 20 10 5 5 27:19 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 9 5 6 35:24 32
5 Sandecja Nowy Sącz 20 9 4 7 24:21 31
6 GKS Tychy 20 8 6 6 21:21 30
7 ARKA GDYNIA 20 9 2 9 31:19 29
8 Chrobry Głogów 20 8 5 7 22:18 29
9 ŁKS Łódź 19 8 5 6 22:19 29
10 Odra Opole 20 8 5 7 28:28 29
11 Resovia 20 7 6 7 22:22 27
12 Skra Częstochowa 20 7 6 7 13:19 27
13 GKS Katowice 20 5 8 7 25:33 23
14 Zagłębie Sosnowiec 20 5 6 9 27:30 21
15 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
16 Stomil Olsztyn 19 5 1 13 21:35 16
17 GKS Jastrzębie 19 2 7 10 15:33 13
18 Górnik Polkowice 20 1 10 9 17:37 13

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 20 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Stomil Olsztyn 6:0 (1:0)
  • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 5:0 (3:0)
  • Miedź Legnica - GKS Tychy 2:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:2 (1:2)
  • Skra Częstochowa - Apklan Resovia (mecz w Rzeszowie) 0:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów - Widzew Łódź 0:0
  • GKS Jastrzębie - Korona Kielce 0:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:2 (1:1)
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)

Terminarz

26.02 (sob) Widzew Łódź ARKA Gdynia
02.03 (śr) ARKA Gdynia Raków Częstochowa
05.12.2021 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 6:0 Stomil Olsztyn LIVE!
01.12.2021 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia 2:1 Zagłębie Lubin LIVE!
27.11.2021 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!

Najbliższe spotkanie GTK Gdyni

początek meczu: 05.02.2022 godz. 17:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

98%

112 typowań

x

1%

1 typowanie

2

1%

1 typowanie

TYPUJ!

Najwyżej ocenione zawodniczki GTK Gdyni

Najlepiej typujący wyniki GTK Gdyni

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Grzegorz Szustkiewicz 14 32 100%
2. Henryk Lackowski 14 32 100%
3. Maciek Kaszak 14 31 100%
4. Piotr Klein 14 31 100%
5. Adam Sekuła 14 30 100%

Terminarz

05.02 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj GTK Gdynia
12.02 (sob) godz.17:00 GTK GDYNIA typuj Polonia Warszawa
19.02 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec typuj GTK GDYNIA
22.01 (sob) godz.17:00 GTK GDYNIA mecz odwołany BC Polkowice
16.01 (nd) godz.17:00 Enea AZS Politechnika Poznań mecz odwołany GTK GDYNIA

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 28.01.2022 godz. 20:30

Stal Nysa
:
TREFL Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

7%

10 typowań

2

93%

134 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 18 38 77.8%
2. Witold Stasiewski 18 38 77.8%
3. Wiesław Kwidziński 18 37 77.8%
4. Jacek Urbanek 18 37 66.7%
5. Filippo Xyz 18 36 72.2%

Aktualna tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 16 16 0 48:8 46
2 Jastrzębski Węgiel 17 14 3 46:14 43
3 PGE Skra Bełchatów 17 12 5 45:26 37
4 Aluron CMC Warta Zawiercie 17 13 4 40:25 35
5 Projekt Warszawa 15 10 5 35:26 29
6 Asseco Resovia 17 9 8 33:29 27
7 Indykpol AZS Olsztyn 16 8 8 31:30 24
8 GKS Katowice 16 7 9 27:34 20
9 LUK Lublin 17 6 11 25:40 17
10 TREFL GDAŃSK 16 5 11 22:33 16
11 Cuprum Lubin 16 4 12 24:39 15
12 Cerrad Enea Czarni Radom 15 5 10 17:37 13
13 Ślepsk Malow Suwałki 16 4 12 18:39 13
14 PSG Stal Nysa 17 1 16 17:48 7

W sezonie zasadniczym każdym zagra z każdym mecz i rewanż. Najlepsze osiem drużyn awansuje do play-off. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają o 9., a z 11-12 o 11. miejsce. Kolejność na miejscach 13-14 ustalona zostaje na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Tylko ostatnia drużyna spadnie z PlusLigi.

Wyniki 17 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:13, 25:23, 25:17)
  • PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:23, 20:25, 23:25, 26:24, 10:15)
  • Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:22, 15:25, 22:25, 19:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa 3:2 (23:25, 25:17, 18:25, 25:15, 15:13)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (25:19, 21:25, 25:20, 17:25, 16:14)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:18)
  • GKS Katowice - LUK Lublin 3:1 (25:20, 25:17, 23:25, 27:25)

Terminarz

28.01 (pt) godz.20:30 Stal Nysa typuj TREFL Gdańsk
02.02 (śr) TREFL Gdańsk GKS Katowice
05.02 (sob) TREFL Gdańsk Jastrzębski Węgiel
24.01 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 Cerrad Enea Czarni Radom
19.01 (śr) godz.18:30 TREFL Gdańsk 3:1 Cuprum Lubin

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 26.01.2022 godz. 21:30

Sporting Lizbona
:
TREFL Sopot
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

94%

162 typowania

x

0%

0 typowań

2

6%

10 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Pawel Drzewiecki 25 46 72%
2. Damian Łupiński 27 46 63%
3. Andrzej Kopeć 28 44 57.1%
4. Waldemar Niklas 28 44 57.1%
5. Marek Figura 28 43 53.6%

Terminarz

26.01 (śr) godz.21:30 Sporting Lizbona typuj TREFL Sopot
30.01 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot mecz odwołany Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
02.02 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Benfica Lizbona
09.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 72:71 PGE Spójnia Stargard
02.01 (nd) godz.18:00 GTK Gliwice 72:82 TREFL Sopot

Najbliższe spotkanie Wybrzeża

data meczu: 09.04.2022

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
:
Cellfast Wilki Krosno
mecz ligowy

Aktualna tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Aforti Start Gniezno 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
5 Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
6 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
7 Stelmet Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Terminarz

09.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Cellfast Wilki Krosno
16.04 (sob) Abramczyk Polonia Bydgoszcz ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
23.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Aforti Start Gniezno
11.09.2021 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09.2021 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!

Najbliższe spotkanie Wybrzeża

data meczu: 05.02.2022

TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
:
Piotrkowianin
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof Kamiński 11 19 72.7%
2. Mirosław Radka 14 19 57.1%
3. Piotr Gollnik 12 19 58.3%
4. Sławek Sikora 13 18 61.5%
5. Izabela Dymkowska 13 18 61.5%

Aktualna tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 13 13 0 0 0 461:341 39
2 Orlen Wisła Płock 13 12 0 0 1 415:301 36
3 Azoty Puławy 13 9 0 0 4 399:321 27
4 Górnik Zabrze 13 7 1 2 3 328:320 25
5 Gwardia Opole 13 6 2 0 5 326:343 22
6 Piotrkowianin 13 7 0 0 6 364:387 21
7 MMTS Kwidzyn 13 6 1 0 6 332:345 20
8 Energa MKS Kalisz 13 5 2 0 6 360:363 19
9 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 13 4 0 2 7 330:364 14
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 13 3 1 1 8 336:357 12
11 Zagłębie Lubin 13 3 1 1 8 348:378 12
12 Chrobry Głogów 13 3 1 1 8 372:422 12
13 Handball Stal Mielec 13 2 0 1 10 332:394 7
14 Sandra Spa Pogoń Szczecin 13 2 0 1 10 328:395 7

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż, bez fazy play-off. Najlepsza drużyna zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do ligi centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim uprawnionym do awansu zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Wyniki 13 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Zagłębie Lubin 24:24 (10:14), karne 4:5
  • Handball Stal Mielec - Grupa Azoty Unia Tarnów 28:26 (15:14)
  • Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole 23:26 (9:13)
  • Chrobry Głogów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:29 (15:16)
  • MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27:28 (12:13)
  • Górnik Zabrze - Azoty Puławy 23:21 (12:7)
  • Łomża Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 27:26 (14:11)

Terminarz

05.02 (sob) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Piotrkowianin
12.02 (sob) Orlen Wisła Płock TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
19.02 (sob) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Sandra Spa Pogoń Szczecin
20.01 (czw) godz.17:30 Budnex Stal Gorzów 25:24 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
10.12.2021 (pt) godz.19:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:24 karne 4:5 Zagłębie Lubin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Stanisław Magdaleński 7 23 100%
2. Lech Zaremba 7 23 100%
3. Tomasz Bobkowski 7 23 100%
4. Mariola Sikora 7 23 100%
5. Daniel Klajnert 7 23 100%

Terminarz

30.10.2021 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot
23.10.2021 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 56:19 Edach Budowlani Lublin
16.10.2021 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków 20:45 OGNIWO Sopot
02.10.2021 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
25.09.2021 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 14:57 OGNIWO Sopot

Aktualna tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Olimpia Grudziądz 18 13 2 3 36:10 41
2 Kotwica Kołobrzeg 18 12 4 2 40:15 40
3 Sokół Kleczew 18 12 1 5 31:14 37
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 11 4 3 31:21 37
5 Unia Janikowo 18 10 2 6 31:24 32
6 Świt Skolwin 18 8 5 5 29:20 29
7 Błękitni Stargard 18 8 3 7 22:24 27
8 Polonia Środa Wielkopolska 18 7 5 6 23:19 26
9 Pogoń II Szczecin 18 6 6 6 28:26 24
10 Zawisza Bydgoszcz 18 6 5 7 25:28 23
11 KP Starogard Gdański 18 6 5 7 24:28 23
12 Elana Toruń 18 6 3 9 36:36 21
13 Stolem Gniewino 18 5 4 9 23:41 19
14 BAŁTYK GDYNIA 18 5 3 10 25:31 18
15 Bałtyk Koszalin 18 4 5 9 22:37 17
16 Jarota Jarocin 18 3 7 8 17:23 16
17 GKS Przodkowo 18 3 5 10 15:30 14
18 Kluczevia Stargard 18 1 3 14 8:39 6

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Najlepsza drużyna awansuje do II ligi. Trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane. Liczba spadkowiczów może być większa o tyle drużyn z województw: pomorskiego, pomorsko-zachodniego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, ile spadnie ich z II ligi.

Wyniki 18 kolejki:

  • Sokół Kleczew - BAŁTYK GDYNIA 2:1 (1:1)
  • Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
  • Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4:0 (4:0)
  • Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5:2 (2:0)
  • Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4:1 (0:0)
  • GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3:2 (3:1)
  • Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 2:1 (1:0)
  • Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 2:3 (1:2)
  • Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 0:1 (0:0)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane