Archiwum meczu

08.12 (nd) godz. 12:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
TREFL Gdańsk
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3. Siatkarze postawili się mistrzowi Polski Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3. Siatkarze postawili się mistrzowi Polski LIVE!

8 grudnia 2019 (15 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał u siebie z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:19, 34:36, 17:25) w meczu 9. kolejki...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

16%

46 typowań

2

84%

233 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

04.12 (śr)
Aluron Virtu CMC Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
02.12 (pon)
MKS Będzin
1
:
3
TREFL Gdańsk
27.11 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Visła Bydgoszcz
24.11 (nd)
Cuprum Lubin
0
:
3
TREFL Gdańsk
17.11 (nd)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
13.11 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
0
Asseco Resovia
02.11 (sob)
GKS Katowice
2
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 10 9 1 29:9 27
2 Jastrzębski Węgiel 12 9 3 27:14 25
3 Verva Warszawa ORLEN Paliwa 10 9 1 28:12 24
4 PGE Skra Bełchatów 10 7 3 25:14 22
5 TREFL GDAŃSK 10 7 3 24:15 19
6 Indykpol AZS Olsztyn 10 7 3 25:18 19
7 Aluron Virtu CMC Zawiercie 12 6 6 22:23 18
8 Cerrad Enea Czarni Radom 11 5 6 21:23 16
9 GKS Katowice 10 3 7 21:26 12
10 Cuprum Lubin 11 4 7 17:25 11
11 Ślepsk Malow Suwałki 8 3 5 11:19 8
12 Asseco Resovia 10 2 8 13:25 8
13 Visła Bydgoszcz 11 0 11 11:33 5
14 MKS Będzin 9 1 8 8:26 2

Po sezonie zasadniczym (każdy z każdym mecz i rewanż) 8 najlepszych drużyn awansuje do play-off, a najsłabszy zespół zostanie zdegradowany z PlusLigi.

Wyniki 9 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:19, 34:36, 17:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (12:25, 20:25, 15:25)
  • Cuprum Lubin - Visła Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
  • GKS Katowice - Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3 (23:25, 25:21, 28:26, 23:25, 14:16)
  • Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 2:3 (25:23, 22:25, 25:15, 21:25, 13:15)
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 18:257:15)
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)