Archiwum meczu

04.03 (śr) godz. 20:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

0
:
3
TREFL Gdańsk
Ślepsk Malow Suwałki

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 0:3. Siatkarze rozbici przez beniaminka Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 0:3. Siatkarze rozbici przez beniaminka

4 marca 2020 (39 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał ze Ślepskiem Malow Suwałki 0:3 (15:25, 20:25, 14:25) w zaległym meczu 17. kolejki PlusLigi. Gdańszczanie...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

96%

303 typowania

2

4%

11 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

29.02 (sob)
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
3
:
2
TREFL Gdańsk
26.02 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
1
MKS Będzin
23.02 (nd)
Visła Bydgoszcz
1
:
3
TREFL Gdańsk
14.02 (pt)
TREFL Gdańsk
3
:
0
Cuprum Lubin
08.02 (sob)
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
TREFL Gdańsk
04.02 (wt)
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
TREFL Gdańsk
31.01 (pt)
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Verva Warszawa Orlen Paliwa 22 20 2 62:20 56
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 22 18 4 61:21 56
3 PGE Skra Bełchatów 22 16 6 55:27 48
4 Jastrzębski Węgiel 22 16 6 50:31 45
5 TREFL GDAŃSK 21 10 11 42:40 35
6 GKS Katowice 22 10 12 47:50 32
7 Cerrad Enea Czarni Radom 21 10 11 41:42 31
8 Ślepsk Malow Suwałki 22 10 12 38:49 28
9 Aluron Virtu CMC Zawiercie 22 9 13 33:48 26
10 MKS Będzin 22 9 13 37:50 25
11 Indykpol AZS Olsztyn 21 9 12 39:47 25
12 Cuprum Lubin 23 8 15 33:53 23
13 Asseco Resovia 22 6 16 31:54 21
14 Visła Bydgoszcz 22 2 20 26:64 12

Po sezonie zasadniczym (każdy z każdym mecz i rewanż) 8 najlepszych drużyn w play-off zagra o miejsca 1-8. Pozostałe drużyny kończą sezon, a najsłabszy zespół zostanie zdegradowany z PlusLigi.

Wyniki 22 kolejki:

  • Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle - TREFL GDAŃSK 3:2 (25:18, 25:15, 22:25, 22:25, 15:12)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Czarni Radom 1:3 (23:25, 42:44, 25:22, 21:25)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia 3:0 (25:18, 25:20, 25:22)
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa - GKS Katowice 3:2 (19:25, 17:25, 25:21, 25:23, 15:13)
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:14)
  • Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2:3 (29:27, 23:25, 25:20, 20:25, 12:15)
  • MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (17:25, 25:21, 25:20, 21:25, 11:15)