Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 96%[303]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Ślepsk Malow Suwałki
(TYP 2) 4%[11]
 
04.03 śr
godz. 20:30
0
:
3
Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 0:3. Siatkarze rozbici przez beniaminka Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 0:3. Siatkarze rozbici przez beniaminka 4 marca 2020 (39 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał ze Ślepskiem Malow Suwałki 0:3 (15:25, 20:25, 14:25) w...

Trener

Michał Winiarski
ocena
2.79 (19 ocen)

Zawodnicy

Ruben Schott
ocena
3.32 (19 ocen)
Szymon Jakubiszak
ocena
3.21 (19 ocen)
Paweł Halaba
ocena
3.16 (19 ocen)
Wojciech Grzyb
ocena
3.16 (19 ocen)
Pablo Crer
ocena
3.00 (19 ocen)
Kewin Sasak
ocena
2.95 (19 ocen)
Bartosz Filipiak
ocena
2.84 (19 ocen)
Łukasz Kozub
ocena
2.83 (18 ocen)
Marcin Janusz
ocena
2.63 (19 ocen)
Maciej Olenderek
ocena
2.63 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Janikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Majcherski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Mordyl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pawlun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Urbanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (sob) godz.18:00 Asseco Resovia Rzeszów 0:0 mecz odwołany TREFL Gdańsk
14.03 (sob) godz.14:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:0 mecz odwołany TREFL Gdańsk
11.03 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 bez publiczności Aluron Virtu CMC Zawiercie LIVE!
08.03 (nd) godz.18:00 TREFL Gdańsk 3:0 Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
04.03 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 0:3 Ślepsk Malow Suwałki
29.02 (sob) godz.14:45 Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3:2 TREFL Gdańsk LIVE!
26.02 (śr) godz.18:30 TREFL Gdańsk 3:1 MKS Będzin LIVE!
23.02 (nd) godz.20:30 Visła Bydgoszcz 1:3 TREFL Gdańsk
14.02 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin LIVE!
08.02 (sob) godz.14:45 Jastrzębski Węgiel 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Verva Warszawa Orlen Paliwa
3 PGE Skra Bełchatów
4 Jastrzębski Węgiel
5 TREFL GDAŃSK
6 GKS Katowice
7 Cerrad Enea Czarni Radom
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 Ślepsk Malow Suwałki
10 Aluron Virtu CMC Zawiercie
11 MKS Będzin
12 Cuprum Lubin
13 Asseco Resovia Rzeszów
14 Visła Bydgoszcz
  • Rozgrywki zakończone ze względu na pandemię koronawirusa i stan epidemii w Polsce. Zaliczono kolejność na podstawie meczów do dnia 12 marca 2020 r. Zrezygnowano z przyznania tytułu mistrza Polski. Zdegradowana zostaje Visła Bydgoszcz.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla