• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

17.03 (czw) godz. 18:00

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

77
:
101
TREFL Sopot
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów 77:101. Mistrz Polski zasypał "trójkami" Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów 77:101. Mistrz Polski zasypał "trójkami"

17 marca 2022 (26 opinii)

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z Arged BM Slam Ostrów 77:101 (21:20, 16:28, 23:27, 17:26) w zaległym meczu 22. kolejki...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

22%

44 typowania

x

0%

1 typowanie

2

78%

156 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

11.03 (pt)
TREFL Sopot
82
:
89
Anwil Włocławek
05.03 (sob)
TREFL Sopot
89
:
102
Śląsk Wrocław
16.02 (śr)
HydroTruck Radom
69
:
76
TREFL Sopot
13.02 (nd)
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
105
:
90
TREFL Sopot
09.02 (śr)
CSM CSU Oradea
80
:
65
TREFL Sopot
05.02 (sob)
TREFL Sopot
73
:
83
CSM CSU Oradea
02.02 (śr)
TREFL Sopot
67
:
76
Benfica Lizbona
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 28 19 9 2459:2220 47
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 26 20 6 2154:2032 46
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 26 19 7 2398:2128 45
4 Anwil Włocławek 26 18 8 2228:2077 44
5 Śląsk Wrocław 26 17 9 2218:2057 43
6 Twarde Pierniki Toruń 25 16 9 2116:2084 41
7 Legia Warszawa 26 15 11 2111:2084 41
8 King Szczecin 26 13 13 2173:2168 39
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 25 13 12 2093:2065 38
10 TREFL SOPOT 25 12 13 2000:2012 37
11 ASSECO ARKA GDYNIA 26 10 16 1976:2129 36
12 PGE Spójnia Stargard 26 10 16 2045:2210 36
13 MKS Dąbrowa Górnicza 25 8 17 2069:2211 33
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 24 7 17 1825:1978 31
15 HydroTruck Radom 25 4 21 1946:2090 29
16 GTK Gliwice 25 4 21 1922:2188 29

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 26 kolejki:

  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - ASSECO ARKA GDYNIA 90:76 (31:13, 19:17, 22:21, 18:25)
  • TREFL SOPOT - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 103:78 (37:16, 25:14, 19:17, 22:31)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 91:78 (22:15, 22:30, 31:15, 16:18)
  • GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:82 (16:18, 21:23, 20:18, 20:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 77:90 (24:20, 18:30, 23:22, 12:18)
  • Anwil Włocławek - Legia Warszawa 94:81 (16:19, 27:20, 32:18, 19:24)
  • Twarde Pierniki Toruń - Śląsk Wrocław 86:95 (21:27, 24:26, 22:17, 19:25)
  • PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 61:105 (20:34, 16:28, 16:26, 9:17)
  • Mecze zaległe z 22. kolejki:
  • TREFL - Arged BMSlam Stal 77:101 (21:20, 16:28, 23:27, 17:26)
  • Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start 81:55 (25:6, 16:14, 17:18, 23:17)
  • Mecz zaległy z 21. kolejki:
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - TREFL Sopot 91:66 (30:21, 24:18, 14:12, 23:15)
  • Mecz zaległy z 20. kolejki:
  • King - Arged BM Stal 77:118 (18:36, 23:29, 15:25, 23:28)
  • Mecz zaległy z 19. kolejki
  • PGE Spójnia - Legia 63:77 (16:24, 17:19, 10:17, 20:17)