Archiwum meczu

09.10 (sob) godz. 17:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

93
:
89
TREFL Sopot
Enea Zastal BC Zielona Góra

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 93:89. Wicemistrz Polski pokonany Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 93:89. Wicemistrz Polski pokonany LIVE!

9 października 2021 (20 opinii)

Trefl Sopot pokonał u siebie wicemistrza Polski Zastal Enea BC Zielona Góra 93:89 (29:25, 18:28, 22:14, 24:22) w 6. kolejce...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

50%

105 typowań

x

0%

0 typowań

2

50%

103 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

05.10 (wt)
TREFL Sopot
80
:
85
HydroTruck Radom
01.10 (pt)
Iraklis BC
74
:
72
TREFL Sopot
29.09 (śr)
BC Dnipro
82
:
88
TREFL Sopot
23.09 (czw)
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
70
:
73
TREFL Sopot
18.09 (sob)
PGE Spójnia Stargard
82
:
94
TREFL Sopot
11.09 (sob)
TREFL Sopot
91
:
68
GTK Gliwice
05.09 (nd)
TREFL Sopot
89
:
91
Twarde Pierniki Toruń
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 6 6 0 483:422 12
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 6 5 1 499:470 11
3 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
4 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
5 TREFL SOPOT 6 4 2 520:485 10
6 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 6 4 2 508:484 10
7 HydroTruck Radom 7 3 4 601:606 10
8 Twarde Pierniki Toruń 6 4 2 495:509 10
9 King Szczecin 6 3 3 517:511 9
10 Śląsk Wrocław 7 2 5 536:549 9
11 MKS Dąbrowa Górnicza 6 2 4 513:521 8
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 6 2 4 466:487 8
13 GTK Gliwice 6 2 4 480:503 8
14 PGE Spójnia Stargard 6 2 4 465:525 8
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 6 1 5 430:469 7
16 ASSECO ARKA GDYNIA 5 1 4 349:411 6

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 6 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek 78:83 (13:20, 24:16, 17:24, 24:23)
  • TREFL SOPOT - Enea Zastal BC Zielona Góra 93:89 (29:25, 18:28, 22:14, 24:22)
  • Legia Warszawa - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 69:60 (18:17, 25:4, 8:20, 18:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom 82:85 (17:26, 22:18, 27:18, 16:23)
  • GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 110:70 (29:16, 22:20, 30:16, 29:18)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław 89:79 (27:21, 21:19, 22:16, 19:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 97:112 (26:39, 19:23, 23:28, 28:22)
  • King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:71 (23:23, 20:24, 23:13, 15:11)

Last minute!