• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

11.02 (nd) godz. 17:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

2
:
3
TREFL Gdańsk
PGE GiEK Skra Bełchatów

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 2:3. Siatkarze odrobili straty, ale to za mało Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 2:3. Siatkarze odrobili straty, ale to za mało LIVE!

11 lutego 2024 (9 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał u siebie z PGE GiEK Skra Bełchatów 2:3 (19:25, 21:25, 25:22, 27:25, 11:15) w 21. kolejce siatkarskiej...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

93%

216 typowań

2

7%

17 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

11.02 (nd)
TREFL Gdańsk
2
:
3
PGE GiEK Skra Bełchatów
07.02 (śro)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Bogdanka LUK Lublin
30.01 (wt)
KGHM Cuprum Lubin
3
:
2
TREFL Gdańsk
24.01 (śro)
TREFL Gdańsk
3
:
0
Barkom Każany Lwów
20.01 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
0
Enea Czarni Radom
14.01 (nd)
TREFL Gdańsk
2
:
3
GKS Katowice
06.01 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
1
Asseco Resovia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 21 19 2 59:14 57
2 Aluron CMC Warta Zawiercie 21 17 4 56:21 51
3 Projekt Warszawa 21 17 4 54:19 50
4 Asseco Resovia Rzeszów 21 16 5 53:29 44
5 Trefl Gdańsk 21 12 9 46:32 39
6 Bogdanka LUK Lublin 21 13 8 49:37 38
7 Indykpol AZS Olsztyn 21 9 12 40:40 31
8 PGE GiEK Skra Bełchatów 21 11 10 39:43 29
9 PSG Stal Nysa 21 9 12 39:44 29
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 20 9 11 34:39 26
11 Barkom Każany Lwów 20 8 12 31:46 22
12 Ślepsk Malow Suwałki 20 7 13 24:44 20
13 GKS Katowice 21 6 15 27:50 18
14 Exact Systems Hemarpol Częstochowa 20 5 15 26:50 18
15 KGHM Cuprum Lubin 19 4 15 22:47 14
16 Enea Czarni Radom 21 3 18 14:58 9

Wyniki 21 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - PGE GiEK Skra Bełchatów 2:3 (19:25, 21:25, 25:22, 27:25, 11:15)
  • Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (24:26, 22:25, 21:25)
  • Asseco Resovia - PSG Stal Nysa 3:1 (25:13, 25:19, 17:25, 25:16)
  • Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 20:25, 16:25)
  • GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:10, 32:30, 25:19)
  • Bogdanka LUK Lublin - Projekt Warszawa 3:1 (25:19, 25:22, 20:25, 25:22)
  • Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:2 (18:25, 27:25, 29:31, 25:19, 16:14)
  • poniedziałek
  • KGHM Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki
Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!