Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 14%[53]
Remis
(TYP X) 23%[85]
Wygrywa
Lech Poznań
(TYP 2) 63%[234]
 
17.08 sob
godz. 17:30
0
:
0
Lech Poznań
Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0. Jubileuszowa kanonada bez goli Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0. Jubileuszowa kanonada bez goli wideo LIVE! 17 sierpnia 2019 (170 opinii)

Arka Gdynia zremisowała u siebie z Lechem Poznań 0:0. Patrząc na tabelę...

Trener

Jacek Zieliński
ocena
3.55 (77 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
4.90 (94 oceny)
Michał Nalepa
ocena
3.86 (87 ocen)
Adam Deja
ocena
3.81 (83 oceny)
Frederik Helstrup
ocena
3.74 (85 ocen)
Christian Maghoma
ocena
3.73 (84 oceny)
Marcin Budziński
ocena
3.54 (81 ocen)
Michael Olczyk
ocena
3.24 (78 ocen)
Adam Danch
ocena
3.13 (78 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
3.03 (77 ocen)
Fabian Serrarens
ocena
2.98 (83 oceny)
Mateusz Młyński
ocena
2.75 (77 ocen)
Davit Skhirtladze
ocena
2.54 (71 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.51 (71 ocen)
Kamil Antonik
ocena
2.48 (84 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Nabil Aankour
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Azer Busuladzić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Zagłębie Sosnowiec LIVE!
07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
3 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
3 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
5 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0:0 0
5 ARKA GDYNIA 0 0 0 0 0:0 0
5 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Górnik Polkowice 0 0 0 0 0:0 0
5 GKS Katowice 0 0 0 0 0:0 0
5 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0:0 0
5 GKS 1962 Jastrzębie 0 0 0 0 0:0 0
5 Resovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0:0 0
5 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0:0 0
5 Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0:0 0
5 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0:0 0
17 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
18 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (sobota, godz. 20:30)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • sobota
  • GKS Katowice - Resovia
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice
  • niedziela
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

Aktualna kadra Arki