Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Cracovia
(TYP 1) 67%[228]
Remis
(TYP X) 23%[78]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 10%[35]
 
24.08 sob
godz. 15:00
Cracovia
3
:
1
Cracovia - Arka Gdynia 3:1. David Skhirtladze ratował honor Cracovia - Arka Gdynia 3:1. David Skhirtladze ratował honor LIVE! 24 sierpnia 2019 (208 opinii)

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Cracovią 1:3 (0:2). Gola do szatni...

Trener

Jacek Zieliński
ocena
2.41 (74 oceny)

Zawodnicy

Davit Skhirtladze
ocena
3.41 (80 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
3.38 (81 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.87 (79 ocen)
Christian Maghoma
ocena
2.86 (80 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
2.71 (78 ocen)
Marcin Budziński
ocena
2.59 (76 ocen)
Adam Deja
ocena
2.56 (75 ocen)
Adam Danch
ocena
2.54 (76 ocen)
Jan Łoś
ocena
2.38 (77 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
2.37 (76 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
2.37 (79 ocen)
Michael Olczyk
ocena
2.12 (75 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.08 (76 ocen)
Fabian Serrarens
ocena
1.78 (76 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Nabil Aankour
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Azer Busuladzić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
20.11 (sob) Zagłębie Sosnowiec ARKA Gdynia
27.11 (sob) Chrobry Głogów ARKA Gdynia
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 14 10 3 1 29:11 33
2 Miedź Legnica 14 8 4 2 24:11 28
3 Korona Kielce 14 7 5 2 17:10 26
4 Sandecja Nowy Sącz 13 8 1 4 16:12 25
5 ARKA GDYNIA 14 7 2 5 23:13 23
6 GKS Tychy 14 6 5 3 14:13 23
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 6 4 4 23:19 22
8 ŁKS Łódź 13 6 3 4 18:14 21
9 Odra Opole 14 6 3 5 18:19 21
10 Chrobry Głogów 13 4 4 5 14:13 16
11 Resovia 14 4 3 7 14:17 15
12 GKS Katowice 14 3 6 5 18:26 15
13 Skra Częstochowa 13 3 5 5 7:13 14
14 Puszcza Niepołomice 14 4 2 8 13:20 14
15 Zagłębie Sosnowiec 14 2 5 7 14:21 11
16 GKS 1962 Jastrzębie 14 2 5 7 14:26 11
17 Stomil Olsztyn 14 3 1 10 16:25 10
18 Górnik Polkowice 14 1 7 6 14:23 10

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia 2:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (2:0)
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki