Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 89%[243]
Remis
(TYP X) 5%[14]
Wygrywa
Zagłębie Sosnowiec
(TYP 2) 6%[16]
 
31.07 sob
godz. 20:30
1
:
1
Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1. Strata punktów na inaugurację Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1. Strata punktów na inaugurację wideo LIVE! 31 lipca 2021 (136 opinii)

Arka Gdynia zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 (0:0) na inaugurację...

Trener

Dariusz Marzec
ocena
2.09 (47 ocen)

Zawodnicy

Christian Aleman
ocena
3.09 (47 ocen)
Michał Bednarski
ocena
3.00 (48 ocen)
Hubert Adamczyk
ocena
2.82 (44 oceny)
Luis Valcarce
ocena
2.72 (43 oceny)
Daniel Kajzer
ocena
2.72 (46 ocen)
Adam Deja
ocena
2.70 (47 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.68 (47 ocen)
Mateusz Stępień
ocena
2.66 (47 ocen)
Kacper Skóra
ocena
2.66 (44 oceny)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
2.61 (46 ocen)
Nestor Gordillo
ocena
2.48 (46 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
2.22 (46 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Martin Dobrotka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Hiszpański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Haris Memić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Milewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.09 (pon) godz.18:00 Skra Częstochowa typuj ARKA Gdynia LIVE!
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Puszcza Niepołomice
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
08.10 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
16.09 (czw) godz.18:00 GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy LIVE!
28.08 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole LIVE!
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 3:1 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Korona Kielce 8 7 1 0 13:4 22
2 Widzew Łódź 8 6 1 1 17:7 19
3 Miedź Legnica 8 4 3 1 11:5 15
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 4 3 2 13:10 15
5 ŁKS Łódź 9 4 2 3 14:11 14
6 GKS Tychy 8 4 2 2 7:7 14
7 ARKA GDYNIA 8 4 1 3 13:9 13
8 Sandecja Nowy Sącz 7 4 1 2 10:7 13
9 Odra Opole 8 3 2 3 8:10 11
10 Chrobry Głogów 8 3 1 4 8:6 10
11 Resovia 8 2 3 3 10:10 9
12 Skra Częstochowa 7 2 2 3 5:7 8
13 Górnik Polkowice 8 1 4 3 10:15 7
14 GKS 1962 Jastrzębie 9 1 4 4 7:13 7
15 Puszcza Niepołomice 8 2 1 5 7:14 7
16 Zagłębie Sosnowiec 9 1 3 5 11:14 6
17 GKS Katowice 8 1 3 4 10:18 6
18 Stomil Olsztyn 8 1 1 6 7:14 4

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 9 kolejki:

  • Skra Bełchatów - ARKA GDYNIA (poniedziałek, godz. 18, mecz w Gdyni, Skra gospodarzem)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Resovia - Miedź Legnica (nie odbył się ze względu na zły stan boiska)
  • ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
  • niedziela
  • Odra Opole - Stomil Olsztyn
  • GKS Tychy - Widzew Łódź
  • Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
  • poniedziałek
  • Górnik Polkowice - GKS Katowice

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki