Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Cracovia
(TYP 1) 51%[231]
Remis
(TYP X) 27%[124]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 22%[98]
 
08.05 pon
godz. 18:00
Cracovia
2
:
0
Arka od pucharu do strefy spadkowej Arka od pucharu do strefy spadkowej LIVE! 8 maja 2017 (365 opinii)

Cracovia brutalnie przerwała świętowanie Arki Gdynia. Zdobywcy Pucharu Polski...

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
2.11 (56 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
2.65 (60 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
2.64 (61 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
2.56 (59 ocen)
Luka Zarandia
ocena
2.54 (57 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.30 (56 ocen)
Adrian Błąd
ocena
2.27 (55 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.23 (57 ocen)
Antoni Łukasiewicz
ocena
2.21 (57 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.11 (56 ocen)
Dariusz Formella
ocena
2.11 (56 ocen)
Krzysztof Sobieraj
ocena
2.07 (56 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
2.07 (59 ocen)
Miroslav Bożok
ocena
2.07 (59 ocen)
Przemysław Trytko
ocena
1.98 (59 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Paweł Abbott
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Josip Barisić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Hofbauer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Jałocha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Moczadło
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.12 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia typuj Zagłębie Lubin LIVE!
05.12 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia typuj Stomil Olsztyn
27.11 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
20.11 (sob) godz.12:40 Zagłębie Sosnowiec 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz 3:1 ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała LIVE!
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 19 12 5 2 34:15 41
2 Widzew Łódź 19 11 5 3 35:21 38
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 9 5 5 34:22 32
4 Korona Kielce 19 9 5 5 25:19 32
5 Sandecja Nowy Sącz 19 9 4 6 23:19 31
6 GKS Tychy 19 8 6 5 21:19 30
7 ŁKS Łódź 18 8 5 5 22:18 29
8 Skra Częstochowa 19 7 6 6 13:18 27
9 ARKA GDYNIA 19 8 2 9 25:19 26
10 Odra Opole 19 7 5 7 26:27 26
11 Chrobry Głogów 18 7 4 7 21:18 25
12 Apklan Resovia 18 6 5 7 19:20 23
13 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
14 GKS Katowice 18 4 7 7 21:30 19
15 Zagłębie Sosnowiec 19 4 6 9 22:30 18
16 Stomil Olsztyn 18 5 1 12 21:29 16
17 Górnik Polkowice 19 1 10 8 17:32 13
18 GKS Jastrzębie 18 2 7 9 15:31 13

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 19 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 1:0 (0:0)
  • GKS Katowice - Miedź Legnica 2:3 (1:1)
  • Skra Częstochowa - ŁKS Łódź (mecz w Łodzi) 0:0
  • Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała (mecz w Bielsko-Białej) 1:1 (0:1)
  • Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 5:2 (3:1)
  • GKS Tychy - Apklan Resovia 0:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice 1:1 (1:0)
  • Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (2:1)
  • Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (przełożony na 16.03.2022)
  • Mecz zaległy z 12. kolejki
  • Chrobry - ŁKS (środa)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki
  • Apklan Resovia - Katowice (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki