Terminarz

Sezon:
05.06 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 1:1 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.05 (nd) g.15:00
Dolcan Ząbki 0:3
walkower
ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.05 (nd) g.12:45
ARKA Gdynia 0:0 Chojniczanka przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.05 (pt) g.20:30
Stomil Olsztyn 0:4 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.05 (wt) g.20:30
ARKA Gdynia 1:1 Bytovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.05 (pt) g.20:30
Rozwój Katowice 1:4 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.04 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 0:0 Olimpia Grudziądz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.04 (pt) g.20:30
Sandecja Nowy Sącz 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.04 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 2:1 GKS Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (pt) g.18:00
Miedź Legnica 0:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.04 (pt) g.18:00
ARKA Gdynia 3:0 Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.03 (sob) g.15:00
MKS Kluczbork 0:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (nd) g.17:00
Wigry Suwałki 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 2:2 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.03 (nd) g.12:45
GKS Katowice 0:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.11 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 4:2 Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.11 (pt) g.20:30
Zawisza Bydgoszcz 2:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.11 (nd) g.12:45
Chrobry Głogów 0:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.11 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 3:2 Dolcan Ząbki przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (pon) g.18:00
Chojniczanka 2:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (pt) g.20:30
ARKA Gdynia 0:1 Stomil Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (sob) g.18:00
Bytovia 1:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 4:0 Rozwój Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.10 (pt) g.18:00
Olimpia Grudziądz 1:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 2:1 Sandecja Nowy Sącz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.09 (pt) g.18:00
GKS Bełchatów 1:1 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.09 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia 2:0 Miedź Legnica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.09 (nd) g.17:00
Pogoń Siedlce 2:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.08 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 1:1 MKS Kluczbork przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.08 (śr) g.18:30
ARKA Gdynia 0:2 Wigry Suwałki przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.08 (sob) g.18:00
Zagłębie Sosnowiec 4:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.08 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 1:0 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.08 (śr) g.18:30
mecz pucharowy ARKA Gdynia 1:1
karne 2-3
Chojniczanka przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.08 (nd) g.18:00
Wisła Płock 0:2 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.08 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 1:1 Zawisza Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.07 (sob) g.17:30
mecz pucharowy ARKA Gdynia 4:1 Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 34 19 12 3 60:29 69
2 Wisła Płock 34 19 6 9 51:28 63
3 Zagłębie Sosnowiec 34 16 4 14 53:53 52
4 GKS Katowice 34 15 7 12 42:36 52
5 Zawisza Bydgoszcz 34 15 7 12 57:51 52
6 Chrobry Głogów 34 14 9 11 47:33 51
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 41:34 51
8 Bytovia Bytów 34 11 15 8 46:44 48
9 Sandecja Nowy Sącz 34 13 8 13 51:43 47
10 Wigry Suwałki 34 12 9 13 41:35 45
11 Stomil Olsztyn 34 11 11 12 34:42 44
12 Chojniczanka Chojnice 34 12 7 15 40:45 43
13 Olimpia Grudziądz 34 11 9 14 39:43 42
14 Pogoń Siedlce 34 11 8 15 31:46 41
15 MKS Kluczbork 34 11 8 15 40:55 41
16 GKS Bełchatów 34 10 8 16 35:40 38
17 Rozwój Katowice 34 11 2 21 35:56 35
18 Dolcan Ząbki 34 8 6 20 37:67 30

Dolcan nie przystąpił do rozgrywek wiosennych. Mecze z jego udziałem w tym roku weryfikowane jako walkowery na korzyść rywali.

Wyniki 34 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
  • Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
  • GKS Bełchatów - Bytovia 5:1 (2:0)
  • Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
  • Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1:0 (0:0)
  • MKS Kluczbork - Dolcan Ząbki 3:0 (walkower)
  • Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (2:0)
  • GKS Katowice - Wisła Płock 2:1 (1:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 07.06.2020 godz. 15:00 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

43%

85 typowań

x

16%

30 typowań

2

41%

81 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Maciej Żurawski 28 65 75%
2. Grzegorz Wrzask 27 51 63%
3. Marta B 28 51 60.7%
4. Zdzislaw Werner 28 51 60.7%
5. Piotr Fritza 28 51 60.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Czy wybierzesz się na mecz przy pierwszej okazji od otwarcia stadionów dla kibiców?